دوشنبه ٣١ خرداد ١٤٠٠

اخبار > دومین جشنواره علمی سلمان فارسی در دانشگاه جامع امام حسین (ع) برگزار شد

 


چاپ خبر Print

دومین جشنواره علمی سلمان فارسی در دانشگاه جامع امام حسین (ع) برگزار شد


دومین جشنواره علمی سلمان فارسی (خیبر) صبح امروز (یکشنبه) با حضور سردار سرتیپ دکتر غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور و جمعی از فرماندهان، مسئولین، اساتید، دانش آموختگان و پژوهشگران حوزه پدافند غیرعامل در سالن همایش‌های اندیشه دانشگاه جامع  امام حسین (ع) برگزار شد.

 

دکتر عبدالرحمان کشوری دبیر دومین جشنواره علمی سلمان فارسی در  این مراسم ایجاد بستر رقابتی، انگیزشی، تبیین و توسعه توجه ملی به اهمیت پدافند غیرعامل در کشور و ارزیابی مستمر فعالیت های آموزشی – پژوهشی در این حوزه را فلسفه تداوم برگزاری این جشنواره خواند و تصریح کرد: در دومین جشنواره علمی سلمان فارسی علاوه بر معرفی پژوهشگران و دانش آموختگان برتر حوزه پدافند غیرعامل دستاوردهای نوین در این حوزه شناسایی و مدیریت توسعه دانش و پژوهش در راستای ایجاد هم افزایی و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها صورت می‌پذیرد.

 

وی افزود: این جشنواره در محورهای حوزه‌ی تهدیدات اقتصاد مقاومتی، امنیت و اطلاعات، مردم محور، شیمیایی، پرتویی، زیستی، سایبری، انرژی، صنعت، توسعه فرهنگی، مدیریت شهری و زیربنایی برگزار شد.

 

دکتر کشوری با بیان اینکه 553 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد گفت: پس از بررسی دقیق آثار در کارگروه‌های تخصصی، 23 اثر در مرحله نهایی پذیرفته و در این جشنواره مورد تقدیر قرار گرفتند.


يکشنبه ٢ آبان ١٣٩٥ - ١٣:٤٧ / شماره خبر: ١٤٩ / تعداد نمایش خبر: 7505
يکشنبه ٢ آبان ١٣٩٥ - ١٣:٤٧ / Code: ١٤٩ / Number: 7505
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به دانشگاه جامع امام حسین (علیه السلام)می باشد.

Real Time Web Analytics