يکشنبه ٢٣ خرداد ١٤٠٠

اخبار > شورای راهبری قرارگاه انتقال فرهنگ و تجارب دفاع مقدس و مقاومت اسلامی

 


چاپ خبر Print

شورای راهبری قرارگاه انتقال فرهنگ و تجارب دفاع مقدس و مقاومت اسلامی


جلسه شورای راهبری قرارگاه انتقال فرهنگ و تجارب دفاع مقدس و مقاومت اسلامی این هفته با حضور سردار سرلشکر محسن رضایی، فرمانده قرارگاه، سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، سردار سرتیپ پاسدار محسن رفیق دوست، سردار فرمانده محترم دانشگاه جامع امام حسین (ع) و بیش از 20 نفر از سرداران و فرماندهان دوران هشت سال دفاع مقدس، به همراه جمعی از معاونین دانشگاه و فرماندهان دانشکده ها و پژوهشکده های دانشگاه، در روز دوشنبه 19 تیر ماه، در دانشگاه جامع امام حسین(ع) برگزار شد.

در ابتدای این دیدار، سردار حسنی آهنگر، فرمانده دانشگاه، ضمن ابراز خوش آمدگویی، خلاصه ای از طرح تحول دانشگاه و جایگاه اساسی قرارگاه انتقال فرهنگ و تجارب دفاع مقدس  و مقاومت اسلامی در این تحول را مطرح کردند. سپس سردار رضایی با بیان هدف از تشکیل قرارگاه، گزارشی مختصر از شروع به کار کمیته های تخصصی، برگزاری سفرها و سایر برنامه های پیش روی قرارگاه ارائه کردند. مشروح گزارش فعالیت های قرارگاه توسط سردار پیری، فرمانده پژوهشکده دفاعی امنیتی و جانشین فرمانده قرارگاه انتقال تجارب بیان شد.

در ادامه سردار رفیق دوست، ضمن ابراز خرسندی از تشکیل چنین جلسه ای، بهترین جایگاه تشکیل این جلسه را دانشگاه امام حسین (ع) دانست  وگفت من همواره به دانشگاه امام حسین (ع) ارادت داشته و دارم و با تمام وجود این کار را مهم می دانم و هر کاری از دستم بر بیاید برای انتقال تجارب بخش لجستیک و پشتیبانی جنگ به نسل آینده انجام می دهم.

سردار دهقان، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نیز در صحبت های خود انگیزه جمع شدن فرماندهان دفاع مقدس را در قالب قرارگاه انتقال فرهنگ و تجارب دفاع مقدس را تحسین کرد و گفت: بدلیل اهمیت والای کار، من به عنوان وزیر دفاع، هر گونه کمکی لازم باشد تا این قرارگاه حرکت مثمر ثمرتری داشته باشد را دریغ نمی کنم.

در انتهای جلسه، احکام مسئولین کمیته های تخصصی قرارگاه و فرماندهان دانشکده­ها و پژوهشکده­ها بعنوان مدیران انتقال تجارب دفاع مقدس و مقاومت اسلامی در دانشکده و پژوهشکد خود، اعطا شد.

 


سه شنبه ٢٠ تير ١٣٩٦ - ١٤:٤٢ / شماره خبر: ٣٠٥ / تعداد نمایش خبر: 11547
سه شنبه ٢٠ تير ١٣٩٦ - ١٤:٤٢ / Code: ٣٠٥ / Number: 11547
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به دانشگاه جامع امام حسین (علیه السلام)می باشد.

Real Time Web Analytics