دوشنبه ٣١ خرداد ١٤٠٠

اخبار > شاهد استعداد سرشار در بین جوانان و نیروهای انقلابی دانشگاه جامع امام حسین (ع) هستیم

 


چاپ خبر Print

شاهد استعداد سرشار در بین جوانان و نیروهای انقلابی دانشگاه جامع امام حسین (ع) هستیم


حضرت حجت الاسلام والمسلمین سعیدی، ضمن بیان مطلب فوق اضافه کردند: ایده ها و اراده های جوانان و متخصصان ایرانی در مسیر تحقق اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی در حال حرکت است.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه ادامه داد: آنچه در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده حاکی از رشد کمی و کیفی در راستای پیشبرد اهداف سپاه و نظام اسلامی برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی است.

 

وی افزود: قطعا این نمایشگاه ها و اقدامات علمی و پژوهشی نوید بخش آینده روشنی است که خداوند متعال به سبب تلاش و کوشش فرزندان رشید اسلام عنایاتش را شامل آنها خواهد کرد.

 

حجت الاسلام والمسلمین سعیدی با اشاره به شکل گیری ایده های انقلابی در بین جوانان و متخصصان دانشگاه جامع امام حسین (ع) تصریح کرد: ایده ها و اراده های جوانان و متخصصان ایرانی در مسیر تحقق اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی در تحقق دانشگاه تراز انقلاب اسلامی در حال حرکت است.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رهبر معظم انقلاب نگاهشان این است که تمدن غرب در حال افول بوده و دانشگاه ها باید نقش خود را در تمدن نوین اسلامی ایفا کنند.

 

وی با اشاره به ظرفیت های موجود در نمایندگی ولی فقیه در زمینه علوم اسلامی و انسانی سپاه بیان کرد: نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران ظرفیت بالایی دارد که می تواند در زمینه های علوم اسلامی و انسانی و تربیت پاسداران و جوانان تراز انقلاب  اسلامی پشتیبان طرح تحول علمی و تعالی معنوی دانشگاه جامع امام حسین (ع) باشد.


چهارشنبه ١٨ بهمن ١٣٩٦ - ٠٧:١١ / شماره خبر: ٤١٢ / تعداد نمایش خبر: 13648
چهارشنبه ١٨ بهمن ١٣٩٦ - ٠٧:١١ / Code: ٤١٢ / Number: 13648
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به دانشگاه جامع امام حسین (علیه السلام)می باشد.

Real Time Web Analytics