يکشنبه ١١ خرداد ١٣٩٩
 • راه اندازی بانک اطلاعاتی مدیریت بحران کرونا
  با عنایت به بروز بحران شیوع ویروس کرونا (Covid-19) در جهان، تحقیقات علمی متعددی توسط دانشگاه ها و مراکز علمی در خصوص ابعاد مختلف مدیریت این بحران (از جمله ابعاد بهداشتی و زیستی، ابعاد اقتصادی، ابعاد فناوری، ابعاد فرهنگی و اجتماعی، ابعاد اخلاقی و معنوی، ابعاد سیاسی و امنیتی و ابعاد بین الملل و حقوقی) درحال انجام می باشد.

 • سخنرانی نوروزی رهبر انقلاب خطاب به ملت ایران
  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح (یکشنبه سوم فروردین ماه 99) در سخنانی زنده و تلویزیونی خطاب به ملت بزرگ و شریف ایران، با درخواست از پروردگار متعال برای رفع هرچه سریع‌تر بیماری کرونا از سر ملت ایران و همه بشریت و با تأکید برضرورت عمل به همه دستورالعمل‌های بهداشتی، نسخه مبتنی بر حقایق بعثت مبارک پیامبر خاتم را نسخه نجات‌بخش بشریت در طول تاریخ خواندند و افزودند: عمل به حقایق بعثت بویژه «صبر و استقامت» تنها راه رسیدن ملت شریف ایران عزیز به قله‌ی رفیع پیشرفت و قدرت است.

 • پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹
  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹، سال جدید را سال «جهش تولید» نام‌گذاری کردند. متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

 • سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی عروج سردار ناصر شعبانی از طلایه داران پاسداری از انقلاب و پیشکسوتان دفاع مقدس و خط مقدم مقابله با ضد انقلاب و منافقین کوردل را تسلیت گفت.
  به گزارش سپاه نیوز؛ در پی درگذشت سردار سرتیپ دوم پاسدار دکتر ناصر شعبانی ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد.

 • پیام تبریک و تسلیت شهادت مجاهد سرافراز اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی
  فرماندهی، اعضای هیئت علمی، دانشجویان و کارکنان دانشگاه جامع امام حسین(ع) در پی شهادت مظلومانه حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همرزمان ایشان پیام تسلیتی به شرح ذیل صادر کردند.

اخبار دانشگاهکتاب هامقالات علمیهمایش ها و سمینارهاپایان نامه هاکسر خدمت
تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به دانشگاه جامع امام حسین (علیه السلام)می باشد.

Real Time Web Analytics