سه شنبه ٣٠ شهريور ١٤٠٠

منابع اطلاعاتی

 

با سلام، به صفحه منابع اطلاعاتی دانشگاه جامع امام حسین (علیه السلام) خوش آمدید. اگر هم‌اکنون از داخل شبکه محلی دانشگاه به این پایگاه متصل شده‌اید می‌توانید از منابع موجود در این پایگاه استفاده نمایید؛ در غیر این‌صورت فقط می‌توانید صفحات محدودی از آن‌ها را مشاهده نمایید.

 


کاربران مجاز دانشگاه که از خارج دانشگاه به این پایگاه مراجعه کرده‌اند برای استفاده از منابع باید یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) ایجاد کنند.

 

 

 

 


 

 

 

 

جهت دسترسی به مقالات  منابع اطلاعاتی خارجی به سایت ایران پیپر مراجعه کنید.

 

 


 

نحوه ایجاد شبکه خصوصی مجازی (VPN)

كاربران مجاز دانشگاه جامع امام حسين(علیه السلام) مي‌توانند از راه دور از منابع اطلاعاتي استفاده كنند.

Virtual Private Network یا VPN یک امکان تحت وب است که به کاربران اجازه می‌دهد از طریق اینترنت به شبکه‌های اختصاصی متصل شده و از منابع برسایت و مبتنی بر شناسه اینترنتی آنان استفاده نمایند.

شما نیز اگر از کاربران مجاز دانشگاه جامع امام حسین (علیه السلام) هستید و می‌خواهید از راه دور از منابع اطلاعاتی دانشگاه استفاده نمایید، می‌توانید از امکان فنی ایجاد شده استفاده نمایید.

دانشگاه جامع امام حسین (علیه السلام) این امکان را برای کاربران مجاز راه‌دور و مجتمع‌های دانشگاهی خود که در سراسر کشور مستقر هستند، فراهم نموده است.

 

دریافت فایل پرتابل

در این روش تنظیمات لازم بر روی فایل انجام شده و لذا تنها کافیست فایل مربوطه را اجرا و مشخصات کاربری خود را وارد نمایید.

 

 

    

              ارتباط با ما

  • ارسال نامه پستی به نشانی: تهران، اتوبان شهید بابایی، دانشگاه جامع امام حسین (علیه السلام)، مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات، دایره اطلاع‌رسانی الکترونیک
  • ارسال نامه الکترونیک: به آدرس رایانامه info@ihu.ac.ir

 

 

تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به دانشگاه جامع امام حسین (علیه السلام)می باشد.

Real Time Web Analytics