چاپ خبر Print

دکتر حسنی آهنگر:کارایی و بهره وری بالا، رمز موفقیت در رقابت اقتصادی است


ریاست دانشگاه جامع امام حسین(ع) و مسئول نمایندگی ولی فقیه در این دانشگاه، به اتفاق هیئت همراه، از گروه صنعتی ایران خودرو بازدید کردند.

دکتر حسنی آهنگر:کارایی و بهره وری بالا، رمز موفقیت در رقابت اقتصادی است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع امام حسین-علیه السلام-دکتر حسني آهنگر، رئيس این دانشگاه در دیدار با دکتر مهدی خطیبی، مدیرعامل ایران خودرو، در راستای تعامل بین صنعت و دانشگاه، ضمن ابراز خرسندی از پیشرفت ها و تغییر و تحول در یک سال اخیر مجموعه ایرانخودرو گفت: موفقیت در عرصه ی رقابتی اقتصادی، زمانی به نتیجه می رسد که تولیدات، باکیفیت باشد و این مهم منوط به بالا رفتن کارایی و بهره وریست تا کالایی با کیفیت و قیمت مناسب، عرضه شود و بدست آوردن این موفقیت، کار ساده ای نیست.

 


دکتر حسنی آهنگر به سرمایه های موجود در مجموعه ی ایران خودرو اشاره و گفت: بزرگترین سرمایه ی ایران خودرو در ابتدا نیروی انسانی است که می تواند با آموزش های تخصصی، میزان کارایی و بهره وری این مجموعه را ارتقاء دهد. و دومین سرمایه این شرکت، زیر ساخت های آن است که به لحاظ مساحت، حجم، دستگاه های مدرن و آزمایشگاهی، امکانات خوبی را در اختیار دارد.

 

 

دکتر حسنی آهنگر با معرفی دانشگاه جامع امام حسین-علیه السلام-و قابلیت های مراکز علمی، دانشکده ها، پژوهشکده ها در حوزه های مختلف علوم انسانی، علوم پایه، حوزه فنی مهندسی، هوش مصنوعی و علوم شناختی، در حوزه نانو مواد و مواد پیشرفته‌، گفت: این دانشگاه مي تواند در زمينه توليد پلتفرم با گروه صنعتي ايران خودرو همكاري‌هاي مشترك داشته باشد و از ظرفیت ها و امکانات خود در جهت ارتقاء این مجموعه کمک کند.

 

وي با بيان اين‌كه به صفر رساندن خودروهاي ناقص در پارکینگ های گروه صنعتي ايران خودرو موجب ايجاد آرامش خاطر در ميان مردم و جامعه شده است، تصريح كرد: لازم است با عمل به جهاد تبيين، در خصوص اقدامات موثري كه صورت گرفته اعم از افزايش توليد تا توسعه و صادرات محصولات، به خوبي اطلاع رساني  و تبیین شود. 


به گفته دکتر حسنی آهنگر، با خودباوري مي توان از بحران ها عبور كرد و مديريت يك سال گذشته ايران‌خودرو و دستاوردهاي كسب شده، اين موضوع را به خوبي ثابت كرده است.

در ادامه، حجت الاسلام دکتر پاكيزه، نماينده ولي فقيه در دانشگاه جامع امام حسين(ع)، تاكيد كرد: اقدامات گروه صنعتي ايران خودرو اقتدارآفرين و اميد آفرين است و اين دستاوردها بايد براي جامعه تبيين شود.


سه شنبه ٢٤ آبان ١٤٠١ - ٢٠:٢٦ / شماره خبر: ٣٣٢٤ / تعداد نمایش خبر: 743
سه شنبه ٢٤ آبان ١٤٠١ - ٢٠:٢٦ / Code: ٣٣٢٤ / Number: 743
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: