چاپ خبر Print

فراخوان مرحله انجام مصاحبه و ارزیابی تخصصی آزمون ورودی دکتری تخصصی سال 1402


مهلت ثبت نام: از تاریخ سه شنبه 2 خردادماه لغایت شنبه 6 خردادماه 1402

فراخوان مرحله انجام مصاحبه و ارزیابی تخصصی آزمون ورودی دکتری تخصصی سال 1402

نکته: تاریخ دقیق مصاحبه در نیمه دوم خردادماه از طریق سایت دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.

ضمن آرزوی موفقیت و سلامتی به اطلاع آن دسته از داوطلبان محترم که حد نصاب نمره علمی لازم را مطابق کارنامه آزمون کتبی ورودی دکتری تخصصی سال 1402 سازمان سنجش آموزش کشور را کسب و كدرشته محل‌های مربوط به این دانشگاه را در سامانه سازمان سنجش آموزش کشور انتخاب نموده‌اند، می‌رساند:

1. کلیه داوطلبان گرامی (اعم از افرادی که پیش ثبت نام نموده یا موفق به پیش ثبت نام نشده اند) لازم است از دوم لغایت ششم خرداد نسبت به ثبت‌نام الکترونیکی در سامانه گلستان دانشگاه و همچنین تکمیل اطلاعات و ارسال مدارک و رزومه علمی اقدام نمایند. 

تذکر مهم: انتخاب دانشجو در دوره هاي نوبت دوم و رشته های جغرافیای نظامی و مدیریت آماد و پشتیبانی فقط از ميان شاغلين رسمی نيروهاي مسلح انجام ميگيرد، لذا سایر داوطلبان محترم از ثبت‌نام در سایت و پرداخت هزینه در دوره های نوبت دوم خودداری نمایند.

2. جلسه مصاحبه و ارزیابی تخصصی و گزینشی بصورت حضوری از نیمه خردادماه برگزار می‌گردد، لذا برنامه دقیق زمان‌بندی و اطلاعیه‌های تکمیلی از طریق وبگاه دانشگاه به آدرس www.ihu.ac.ir متعاقباً منتشر خواهد شد.

3. لازم به ذکر است براساس شیوه نامه اجرایی تحصیل در مقطع دکتری تخصصی دانشگاه جامع امام حسین(ع)، جذب هدفمند دانشجو در این دانشگاه با مصاحبه علمی و گزینشی و با اولویت فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور در رتبه بندی ISC  انجام شده و همه دانشجویان براساس نظام مسائل انقلاب اسلامی و با تعریف موضوع رساله از ابتدا جذب می شوند. لذا دانشجویان دکتری این دانشگاه متعهد می باشند حداکثر تا پایان ترم دوم تحصیلی، پروپزال خود را در گروه مربوطه به تصویب رسانده و در بازه مجاز سنوات تحصیلی از رساله خود دفاع نمایند.

نحوه ثبت نام: 

1) کلیه متقاضیان می‌بایست از تاریخ سه شنبه 1402/03/02 تا شنبه 1402/03/06به سامانه گلستان دانشگاه به آدرس https://golestan.ihu.ac.ir مراجعه و مطابق اطلاعیه‌ اقدام نمایند.

2) پیش از اقدام به ثبت نام، از آماده‌سازی مدارک لازم اطمینان حاصل فرمایید.

3) پس از مراجعه به سامانه گلستان، در قسمت «ورود به سیستم»، با شناسه کاربری=شماره داوطلبی+02500 (به عنوان مثال اگر شماره داوطلب 123456 است نام کاربری= 02500123456 می باشد) و گذرواژه‌ای=کدملی داوطلب، وارد سامانه شوید.»

4) در منوی «مراحل پذیرش»، گام به گام به تکمیل اطلاعات لازم بپردازید.

5) هزینۀ ثبت نام را پرداخت نموده و مدارک لازم را با توجّه به حجم معیّن، بارگذاری نمایید. 

6) لازم است فرم‌ روزمه را که از طریق این فراخوان و وب‌گاه دانشگاه دریافت نموده‌اید، پس از تکميل به فرمت PDF تبدیل نمایيد. سایر مدارک لازم را نیز با وضوح اسکن نمایيد و آن‌ها را در فرمت‌های مشخّص شده برای هر فایل، در سامانه بارگذاری نمایيد. 

7) حتماً گواهی انجام ثبت‌نام را از سامانه دریافت کنید و برای مراحل بعد نزد خود نگاه دارید. 

توجه: قبل از اقدام به پرداخت هزینه ثبت نام لطفاً شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو در این دانشگاه را به دقت مطالعه نمایید، لذا در صورت عدم رعایت شرایط و ضوابط ثبت نام، وجه پرداخت شده قابل عودت نمی‌باشد.

  لینک ثبت نام در مرحله انجام مصاحبه و ارزیابی تخصصی آزمون ورودی دکتری تخصصی سال 1402 (سامانه گلستان)

 

راهنمای سامانه گلستان:

فراخوان مرحله انجام مصاحبه و ارزیابی تخصصی آزمون ورودی دکتری تخصصی سال 1402

فراخوان مرحله انجام مصاحبه و ارزیابی تخصصی آزمون ورودی دکتری تخصصی سال 1402

فراخوان مرحله انجام مصاحبه و ارزیابی تخصصی آزمون ورودی دکتری تخصصی سال 1402

 

مدارک لازم برای ثبت‌نام:

1. رزومۀ علمی و اجرایی متقاضی براساس قالب استاندارد دانشگاه (لینک دانلود)

2. تصویر صفحه اول شناسنامه 

3. تصویر پشت و روی کارت ملي

4. صورت‌جلسه دفاع از پایان‌نامه کارشناسي ارشد (مخصوص داوطلباني که از پایان نامه کارشناسي ارشد خود دفاع کرده‌اند، امّا هنوز درجۀ پایان نامه در ریز نمرات داوطلب ثبت نشده است). 

5. مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و ریز نمرات آن‌ها

تبصره ۱- آن دسته از داوطلبانی که فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.

تبصره ۲- آن دسته از دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ 1402/06/31 در مقاطع کارشناسی‌ارشد و یا دکتری حرفه‌ای فارغ‌التحصیل خواهند شد، می‌بایست اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه محل تحصیل، مربوط به معدل واحدهای گذرانده تا تاریخ 1401/11/31 را بارگذاری نمایند.

6. اصل حکم کارگزینی برای داوطلبان حائز شرایط سهمیه مربیان رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری

7. ارائه گواهی استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران برای متقاضیان (در صورت وجود)

8. دو توصيه‌نامه که توسّط استاد مقاطع قبلی متقاضي تکميل شود.

9. مدرک معتبر زبان (در صورت وجود) 

10. پرداخت هزینه ثبت نام که لازم است صرفاً به صورت الکترونيکي از طریق «درگاه پرداخت مندرج در سامانۀ گلستان دانشگاه» واریز گردد. 


شرایط دانشگاه:

1) انتخاب هدفمند دانشجو در سال تحصيلي 1403 - 1402 به ترتيب از ميان پايوران سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، شاغلين ساير سازمانهاي نيروهاي مسلح، بسيجيان فعال و ساير متقاضيان معتقد و مومن به انقلاب اسلامي خواهد بود.

 تبصره 1: داوطلبان نبايد در استخدام و يا متعهد خدمت به ساير سازمانها و وزارتخانههاي دولتي و عمومي باشند (به غير از شاغلين سازمانهاي نيروهاي مسلح). 

تبصره 2: انتخاب دانشجو در دورههاي نوبت دوم فقط از ميان شاغلين رسمی نيروهاي مسلح انجام ميگيرد. 

2) پايوران سپاه ميبايست موافقت كتبي و بدون قيد و شرط با ادامه تحصيل خود را از مركز عمليات معاونت نيروي انساني سپاه پاسداران انقلاب اسلامي (برابر مجموعه ضوابط و مقررات دانشجويي) قبل از ثبتنام در آزمون دريافت و در زمان مصاحبه به دانشگاه ارايه دهند.

3) شاغلين ساير سازمانهاي نيروهاي مسلح جهت انجام مصاحبه ميبايست موافقت كتبي و بدون قيد و شرط با ادامه تحصيل خود را از بالاترين مقام رسمي سازمان متبوع دريافت و در زمان مصاحبه به دانشگاه تحويل نمايند.

4) تسهيلات: 4-1- دانشجويان در صورت اجراي پروژههاي واگذار شده از سوي دانشگاه و تأييد مراجع ذيربط، ميتوانند از امكان بهرهمندي كسر خدمت سربازي متناسب با ميزان همكاري، برخوردار شوند. 4-2- براي دانشجويان غيربورس رتبههاي تك رقمي آزمون كتبي برگزار شده توسط سازمان سنجش آموزش كشور، علاوه بر كمك هزينه تحصيلي به مبلغ سي ميليون ريال، استفاده از خوابگاه در طول تحصيل در سنوات مجاز رايگان خواهد بود. 4-3- در صورت تمايل دانشجويان غيربورس، پس از فارغ التحصيلي در صورت داشتن شرايط به مراكز علمي و تخصصي سپاه جهت انجام خدمت مقدس سربازي معرفي خواهند شد. 4-4- به دانشجويان همكار و فعال در پروژههاي تحقيقاتي مصوب مطابق ضوابط دانشگاه پژوهانه (حقالزحمه پژوهشي) پرداخت ميگردد. 5-4- تمامي پذيرفتهشدگان از امكانات ورزشي، كارگاههاي مهارت افزايي، برنامههاي فوق برنامه دانشگاه به صورت رايگان بهرهمند ميگردند.

5) ساير شرايط: 5-1- تمام داوطلبان ميبايست واجد صلاحيتهاي عمومي سپاه بوده و در مراحل مصاحبه و آزمون شفاهي امتياز لازم را كسب نمايند. 5-2- پذيرش نهايي از بين معرفيشدگان چندبرابرظرفيت و پس از احراز شرايط لازم به ترتيب اولويت صورت ميگيرد و دانشگاه در رد يا قبولي داوطلبان مخير است. 5-3- سپاه هيچگونه تعهدي مبني بر جذب و استخدام كليه پذيرفتهشدگان غير بورس را ندارد. 5-4- پایاننامه دانشجويان بصورت هدفمند در راستاي حل نظام مسايل و رفع نياز پژوهشي دانشگاه تعريف و هدايت ميشود.

خوابگاه:به تمام دانشجويان غيربومي خوابگاه مجردي تعلق ميگيرد.

 آشنایی با رشته های دکتری تخصصی دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام

آشنایی بیشتر با دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام

 

 

کانال رسمی دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام در پیام رسان های روبیکا، بله و ایتا:

http://eitaa.com/ihu_ac_ir

http://ble.ir/ihu_ac_ir

https://rubika.ir/ihu_ac_ir


پنج شنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠٢ - ١١:٤٥ / شماره خبر: ٣٩٢٠ / تعداد نمایش خبر: 18136
پنج شنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠٢ - ١١:٤٥ / Code: ٣٩٢٠ / Number: 18136
کاربر مهمان
1402/03/10 14:45
0
0
سلام خدا قوت برای مصاحبه دکتری سیاستگذاری فرهنگی ثبت نام و مدارک را بارگذاری و در فرجه تعیین شده ارسال نموده فرم تایید دریافت کرده ام ‌‌اماتاریخ دقیق مراجعه برای مصاحبه تاکنون اعلام نشده.شیوه اعلام به چه شکل است؟لطفا توضیح وتاریخ دقیق مصاحبه حضوری را اعلام فرمایید.باتشکر سیدکرامت عباسی

باسلام- تاریخ دقیق مصاحبه متعاقبا از طریق سایت دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد


کاربر مهمان
1402/03/10 13:16
0
0
با سلام و احترام؛ بنده برای رشته مدیریت منابع انسانی مجاز به مصاحبه شده و ثبت نام هم انجام داده ام اما تاریخ و ساعت مصاحبه مشخص نیست، لطفاً راهنمایی فرمائید. باتشکر

باسلام- تاریخ دقیق مصاحبه متعاقبا از طریق سایت دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد


کاربر مهمان
1402/03/09 16:7
0
0
باسلام. مدرک زبان من تازه صادر شد چطور میتونم فایل ارسال به مصاحبه دکتری را اصلاح کنم؟

باسلام- در زمان مصاحبه حضوری ارائه نمایید


کاربر مهمان
1402/03/09 12:26
0
0
سلام در بخش شرایط دانشگاه بند ۲ مربوط به موافقت كتبي و بدون قيد و شرط با ادامه تحصيل پایوران سپاه، آیا همان مجوز تحصیلی هست ؟

باسلام- بله


کاربر مهمان
1402/03/09 11:23
0
0
ثبت نام و تکمیل مدارک در سامانه گلستان را انجام دادم. اما هنوز بررسی مدارک و تعیین زمان مصاحبه انجام نشده است. نحوه اطلاع رسانی به چه صورتی می باشد؟

باسلام- تاریخ دقیق مصاحبه متعاقبا از طریق سایت دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد


کاربر مهمان
1402/03/09 10:39
0
0
سلام من هشتم ثبت نام و بارگزاری مدارک در گلستان کردم،مشکلی پیش نیاد؟

باسلام- تاریخ دقیق مصاحبه متعاقبا از طریق سایت دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد


کاربر مهمان
1402/03/03 15:29
1
1
سلام شناسه کاربری حاصل جمع 02500 با شماره دواطلبی باید واردبشه یا همین طوری به همین فرمت وارد بشه : 02500 شماره دواطلبی

باسلام- علامت + به معنای نوشتن شماره داوطلبی در ادامه است


کاربر مهمان
1402/03/03 15:28
0
0
سلام در کارنامه سنجش من در رشته های نوبت دوم قبول شدم امام نظامی نیستم اگر در شرایط بوده چرا در کارنامه قبول شدم؟ الان چکار کنم؟ کد رشته محل 2315 و 2306 رشته مدیریت

باسلام- طبق شرایط اعلام شده، نوبت دوم صرفا مخصوص کارکنان نیروهای مسلح می باشد


کاربر مهمان
1402/03/03 14:50
1
5
سلام امروز سوم خرداد است و کماکان ورود به سامانه گلستان امکان پذیر نیست؟؟؟ چکنیم؟؟

باسلام- سامانه گلستان از دوم خرداد فعال شده و مشکل فنی ندارد و تاکنون تعداد زیادی از داوطلبین گرامی ثبت نام نموده اند


کاربر مهمان
1402/03/03 13:27
0
0
با عرض سلام و خدا قوت ببخشید میخواستم بپرسم من برای یک رشته با دو گرایش برای مصاحبه به دانشگاه دعوت شدم، آیا برای هر گرایش این مدارک رو جداگانه بفرستم؟- پروانه رییسی ممنون

باسلام- بله


کاربر مهمان
1402/03/03 10:6
0
0
با سلام فرم خاصی برای نوشتن توصیه نامه وجود دارد یا اساتید طبق صلاحدید خود یک توصیه ناما بنویسند. و سوال بعد این که آیا این توصیه نامه توسط خود ما در مدارک آپلود می شود یا ایمیل خاصی وجود دارد که اساتید مستقیما به آن ایمیل توصیه نامه ها را ارسال می کنند؟

باسلام- توصیه نامه توسط اساتید به صورت متن آزاد تدوین شود و در زمان مصاحبه تحویل گروه شود


کاربر مهمان
1402/03/03 9:15
0
0
با سلام.بنده قراردادی بنیاد تعاون سپاه هستم و سابقه ۸ سال بسیجی فعال دارم.مدیریت دولتی نوبت دوم قبول شدم.امکان ثبت نام دارم؟

تذکر مهم: انتخاب دانشجو در دوره هاي نوبت دوم و رشته های جغرافیای نظامی و مدیریت آماد و پشتیبانی فقط از ميان شاغلين رسمی نيروهاي مسلح انجام ميگيرد، لذا سایر داوطلبان محترم از ثبت‌نام در سایت و پرداخت هزینه در دوره های نوبت دوم خودداری نمایند.


کاربر مهمان
1402/03/02 23:46
0
0
سلام از کارکنان مرزبانی هستم مجوز تحصیلی باید از طریق معاونت اموزش فراجا اقدام شود و یک فرایتد زمان بر است و احتمالا تا روز مصاحبه اماده نخواهد شد لفا راهنمایی بفرمایید

باسلام- در روز مصاحبه مکاتبات مجوز تحصیل را ارائه کنید و تا پایان خردادماه مجوز نهایی را ارائه نمایید


کاربر مهمان
1402/03/02 23:46
0
0
با سلام و احترام بنده جهت مرحله مصاحبه دعوت شدم از امروز هر چی تلاش میکنم نمیتونم کارد لینک سایت گلستان جهت ثبت نام بشم لطفا راهنمایی بفرمائید سپاسگزار

سلام- سامانه گلستان مشکل فنی ندارد


کاربر مهمان
1402/03/02 23:40
0
0
سلام تمامی رشته های نوبت دوم برای افراد نظامی است؟؟؟افراد شخصی نمیتونن ثبت نام کنن؟

تذکر مهم: انتخاب دانشجو در دوره هاي نوبت دوم و رشته های جغرافیای نظامی و مدیریت آماد و پشتیبانی فقط از ميان شاغلين رسمی نيروهاي مسلح انجام ميگيرد، لذا سایر داوطلبان محترم از ثبت‌نام در سایت و پرداخت هزینه در دوره های نوبت دوم خودداری نمایند.


کاربر مهمان
1402/03/02 23:24
0
0
بنده از کارکنان مرزبانی هستم منظور موافقت بالاترین مقام سازمان موافقت فرمانده مرزبانی است یا فرمانده فراجا؟

باسلام- معاونت نیروی انسانی فراجا


کاربر مهمان
1402/03/02 13:57
1
6
چرا در سامانه گلستان امکان ثبت نام مصاحبه دکتری فراهم نیست؟ - مهدی سهراب

باسلام- سامانه گلستان برای ثبت نام داوطلبان دکتری تخصصی از امروز 2 خرداد فعال شده است. مطابق راهنما اقدام نمایید


کاربر مهمان
1402/03/02 13:33
0
1
سلام. ببخشید کسانی که معافیت دایم پزشکی دارند اما برای مصاحبه از طریق سازمان سنجش برای دکتری سیاست گذاری فرهنگی معرفی شده‌اند و سن آنها هم ۴۱ سال هست،باید در مرحله دوم شرکت کنند یا نه؟

باسلام- جذب دانشجو در نوبت دوم مختص کارکنان نیروهای مسلح می باشد


کاربر مهمان
1402/03/02 12:37
0
1
سلام وقت بخیر برا ثبت تو سامانه گلستان شناسه کاربری و رمز عبور چیه؟

باسلام- سامانه گلستان برای ثبت نام داوطلبان دکتری تخصصی از امروز 2 خرداد فعال شده است. مطابق راهنما اقدام نمایید


کاربر مهمان
1402/03/02 9:28
0
0
سلام از کدام قسمت باید برای مصاحبه دکتری ثبت نام کرد، گزینه ای برای این موضوع در آدرس زیر یافت نشد. https://golestan.ihu.ac.ir

باسلام- سامانه گلستان برای ثبت نام داوطلبان دکتری تخصصی از امروز 2 خرداد فعال شده است. مطابق راهنما اقدام نمایید


کاربر مهمان
1402/03/02 0:4
0
0
با سلام و احترام وقت بخیر من نظامی نیستم و برای دوره روزانه دکتری مدیریت صنعتی گرایش آماد و پشتیبانی دعوت به مصاحبه شدم. آیا نمیتوانم پذیرفته شوم به دلیل اینکه نظامی نیستم؟ با تشکر.

باسلام- خیر


کاربر مهمان
1402/03/01 22:49
0
0
با سلام و خدا قوت آیا معافیت پزشکی (صافی کف پا، یا عرق کردن کف دست) باعث عدم قبولی و پذیرش در مقطع دکتری این دانشگاه میشود؟ من اله توفیق

باسلام- خیر معافقیت پزشکی ایرادی ندارد


کاربر مهمان
1402/03/01 15:56
0
1
سلام وقت بخیر؛ دعوت به مصاحبه شدم برای دکتری دو سوال دارم 1. در دفترچه نوشته شده متعهد به جذب در نیروهای مسلح، آیا این تعهد اجباریه یا بعد فارغ التحصیلی میتوان در سایر ارگان ها جذب شد؟ 2. چه رشته هایی در مقطع دکتری بورس هستند و آیا فارغ التحصیلان رشته های بورس حتما باید در سپاه مشغول به کار بشن یا با دلخواه خودشون میتونن در هر سازمان دیگه ای استخدام بشن؟ متشکرم.

باسلام- در صورت نیاز نیروهای مسلح و قبولی در گزینش استخدامی، دانشجویان این دانشگاه استخدام در نیروهای مسلح خواهند شد


کاربر مهمان
1402/03/01 1:22
0
0
سلام من شاغل نیروی هوایی ارتش هستم منظور از بالاترین مقام سازمان متبوع جهت موافقت نامه کتبی ادامه تحصیل یعنی چه کسی؟ نیرو ؟ یا آجا؟

سلام- منظور معاونت نیروی انسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران می باشد


کاربر مهمان
1402/03/01 0:11
0
0
سلام. زمان مصاحبه حضوری کی اعلام میشه؟ با توجه به برنامه ارائه شده سازمان سنجش بیایم برای مصاحبه یا منتظر برنامه ی دانشگاه باشیم؟

سلام- پس از ثبت نام در سامانه گلستان، زمان مصاحبه متعاقبا اعلام می شود


کاربر مهمان
1402/02/31 17:56
0
0
با سلام. بنده ریز نمرات را ندارم و چون 5 سال پیش فارغ التحصیل شده ام به سایت دسترسی ندارم. مدرک کفایت می کنه؟

باسلام- طبق شرایط فراخوان اقدام نمایید


کاربر مهمان
1402/02/31 16:40
0
1
سلام و عرض ادب . بنده در نوبت دوم دانشگاه قبول شدم . ولی در دفترچه ثبت نام دکتری جایی ذکر نشده که پذیرش نوبت دوم فقط مختص کارکنان نیروهای مسلح می باشد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید . با کمال تشکر - بهزاد زارعی

باسلام- این موضوع در توضیحات دفترچه سازمان سنجش نیز قید شده است


کاربر مهمان
1402/02/31 16:30
1
0
با سلام آیا توصیه نامه از اساتید گذشته الزامی می باشد به دلیل اینکه از زمان فراغت از تحصیل زمان زیادی گذشته و دسترسی به آنها وجود ندارد.

باسلام- توضیه نامه الزامی نیست


کاربر مهمان
1402/02/31 13:20
0
0
با عرض سلام ممنون میشم در باره شرایط سنی پذیرش دکترا هم جواب بدین آیا مثل سال قبل 26 است یا تغییر کرده

باسلام- پذیرش دانشجویان دکتری شرط سنی ندارد


کاربر مهمان
1402/02/31 10:4
0
0
سلام وقت بخیر در دفترچه سنجش نوشته شده داوطلب متعهد جذب در نیرو های مسلح می‌باشد، بعد در تبصره ۵-۳ این نقض کردید، امکان دارد توضیح دهید - معین عطاری

باسلام- تناقضی وچود ندارد- داوطلبان متعهد به جذب می باشند اما جذب منوط به قبولی در گزینش استخدامی سپاه و نیروهای مسلح می باشد


کاربر مهمان
1402/02/31 9:49
0
0
با سلام و عرض ادب خدمت شما .با عنایت به اینکه اینجانب عضو نیروهای مسلح میباشم شهریه نوبت دوم دانشگاه امام حسین برای ما چقدر میباشد ؟؟

باسلام- تحصیل در نوبت دوم این دانشگاه رایگان می باشد


کاربر مهمان
1402/02/30 13:25
0
0
با سلام .اصل مدارک تحصیلی رو اگه در روز مصاحبه ارائه بدیم موردی پیش میاد؟ من اصل مدارک رو متاسفانه ندارم .تا بخوام برم دنبال مدارک هم با توجه به مسافت های دور دانشگاه هایی که تحصیل کردم تا 6 خرداد هم نمیرسم بارگذاری کنم تو سایت - هاشم صادقی

باسلام- تصویر سامانه آموزش دانشگاه مبدا را بارگزاری نمایید و اصل مدارک را در روز مصاحبه ارائه نمایید


کاربر مهمان
1402/02/30 13:2
0
0
سلام وخسته نباشید مدیریت صنعتی نوبت دوم کد رشته رو انتخاب کردیم می تونیم تو مصاحبه شرکت کنیم

باسلام- نوبت دوم صرفا مختص کارکنان نیروهای مسلح می باشد


کاربر مهمان
1402/02/30 11:45
1
0
سلام،وقت بخیر بنده نوبت دوم با سهمیه ایثارگری قبول شدم، برای افرادی که سهمیه دارند هم این قانون صدق میکنه ؟؟ لطفا جواب من رو هم بدید

باسلام- نوبت دوم مختص کارکنان نیروهای مسلح می باشد


کاربر مهمان
1402/02/30 10:30
0
0
سلام. وقتتون بخیر. افرادی که در نوبت دوم، مقطع دکتری ۱۴۰۳ برای مصاحبه قبول شدند، اگر شاغل نباشند و فرزند ارتشی و ایثارگر باشند، میتوانند برای مصاحبه ثبت نام کنند.

باسلام- خیر


کاربر مهمان
1402/02/28 12:49
3
4
سلام- چرا سنجش پذیرش میکنه وقتی نوبت دوم فقط باید از نیروهای مسلح باشه؟

باسلام- این موضوع در توضیحات دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش آموزش کشور نیز قید شده بود


کاربر مهمان
1402/02/28 12:46
0
0
عرض سلام و ادب، بازنشستگان نیروهای مسلح که در حال حاضر بازنشسته شده و شاغل نمی باشند می توانند در مصاحبه نوبت دوم شرکت کنند یا خیر؟

باسلام- خیر


کاربر مهمان
1402/02/28 12:33
2
2
سلام و خسته نباشید،کسانی که مطابق کارنامه انتخاب رشته دعوت به مصاحبه شدند میتوانند شرکت کنند یا کلیه کسانی که کدرشته های دانشگاه امام حسین رو انتخاب کردند؟

باسلام- در صورت قبولی در کارنامه سازمان سنجش آموزش کشور می توانید جهت مصاحبه مراجعه نمایید


نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: