پنج شنبه ٠١ مهر ١٤٠٠

اخبار > فراخوان چهارمین سمینار ملّی نقشه جامع مدیریت اسلامی (نجما 4)

 


چاپ خبر Print

فراخوان چهارمین سمینار ملّی نقشه جامع مدیریت اسلامی (نجما 4)


"چهارمین سمینار ملّی نقشه جامع مدیریت اسلامی (نَجما4)" با موضوع تبیین مبانی محتوایی و مبانی روشی مدیریت اسلامی و با حضور اعضای هیئت علمی، خبرگان و اساتید مدیریت اسلامی حوزه علمیه و دانشگاه های سراسر كشور در تاریخ پنجشنبه دوم مرداد 1399 در شهر تهران برگزار می گردد.

ریاست این سمینار بر عهده استاد دکتر علی رضاییان (چهره ماندگار مدیریت ایران) بوده و با همکاری مشترک دانشگاه جامع امام حسین(علیه السلام)، دانشگاه تهران، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه علامه طباطبائی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی، دانشگاه امام صادق(ع)، دانشگاه قم و سایر دانشگاه های و مراکز علمی معتبر کشور برگزار می گردد.
لازم به ذکر است پس از اجماع نخبگانی و تدوین کتاب نقشه جامع مدیریت اسلامی در حوزه پژوهش توسط پژوهشکده مدیریت اسلامی دانشگاه قم، در این سمینار به تبیین مبانی محتوایی و مبانی روشی سند نجما پرداخته خواهد شد.
بدینوسیله از کلیه اساتید و پژوهشگران علاقه مند در زمینه مدیریت اسلامی دعوت می شود تا جهت ارائه درخواست شرکت در این سمینار، حداکثر تا تاریخ سه شنبه 31 تیرماه 1399 به سایت اینترنتی http://mgt.ihu.ac.ir مراجعه و فرم سمینار را تکمیل و ارسال فرمایید.

همچنین با توجه به شیوع ویروس کرونا و محدودیت در سفر اساتید خارج از شهر تهران، در صورت تمایل پس از ثبت نام، سمینار فوق به صورت زنده از طریق همین سایت پخش خواهد شد.

ثبت نام در این سمینار رایگان بوده و برای کلیه شرکت کنندگان ثبت نام شده در این سمینار نیز گواهی معتبر با امضای ریاست سمینار صادر خواهد شد.

 

کاربرگ ثبت نام در چهارمین سمینار ملی نقشه جامع مدیریت اسلامی (نجما)


پنج شنبه ٢٦ تير ١٣٩٩ - ١٠:٥٣ / شماره خبر: ١١٩٥ / تعداد نمایش خبر: 2472
پنج شنبه ٢٦ تير ١٣٩٩ - ١٠:٥٣ / Code: ١١٩٥ / Number: 2472
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به دانشگاه جامع امام حسین (علیه السلام)می باشد.

Real Time Web Analytics