پنج شنبه ٠١ مهر ١٤٠٠

اخبار > تمدید زمان برگزاری همایش بین المللی مکتب شهید سلیمانی

 


چاپ خبر Print

تمدید زمان برگزاری همایش بین المللی مکتب شهید سلیمانی


پیرو استقبال اساتید فرهیخته و پژوهشگران گرانقدر، به اطلاع می رساند براساس مصوبه شورای سیاستگذاری همایش، زمان برگزاری "دومین همایش بین المللی گام دوم انقلاب اسلامی با موضوع مکتب شهید سلیمانی؛ الگوی تربیت مدیران جهادی تمدن ساز" در تاریخ سه شنبه و چهارشنبه 14 و 15 بهمن 1399 تعیین شد.

لذا اساتید، پژوهشگران و دانشجویان فرهیخته میتوانند اصل مقالات خود را با رعایت راهنمای نویسندگان نشریه علمی پژوهشی مدیریت اسلامی (لینک نشریه مدیریت اسلامی)  حداکثر تا تاریخ 30 آذر 1399 از طریق پست الکترونیک ckm@ihu.ac.ir  ارسال نمایند.

همچنین به اطلاع می رساند تا ابتدای آذرماه بالغ بر 175 مقاله به دبیرخانه همایش واصل شده است که نتیجه ارزیابی کمیته علمی همایش در خصوص سری اول مقالات ارسالی مولفان ارجمند، تا پنجشنبه 20 آذر ماه 1399 اعلام شده و از طریق پست الکترونیک نویسنده مسئول به ایشان اطلاع رسانی می شود. نتیجه ارزیابی سری دوم مقالات دریافتی نیز تا تاریخ 20 دی ماه 1399 اعلام خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت همایش به آدرس mgt.ihu.ac.ir مراجعه نمایید.

لازم به ذکر است این همایش همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در تاریخ 14 و 15 بهمن 1399 و با حضور مهمانان ویژه داخلی و خارجی از جبهه مقاومت به صورت حضوری و مجازی برگزار خواهد شد و محورهای اصلی آن عبارتند از: «مکتب سلیمانی، ظهور عینی مکتب امامین انقلاب اسلامی»، «الگوی تربیت مدیران جهادی تمدن‌ساز در تراز مکتب امامین انقلاب اسلامی»، «الگوی عملی مدیران جهادی تمدن‌ساز در تحقق عرصه‌های بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی»، «شهید سلیمانی و نظم نوین انقلابی تمدن ساز»، «مدیریت جهادی و دستاورد‌های مکتب شهید سلیمانی».

همچنین پژوهشگران گرانقدر می توانند جهت تکمیل داده های مقاله خود از بانک اطلاعاتی شهید سلیمانی (شامل مجموعه کتابها، مقالات، سخنرانی ها و گفتارپژوهی های مرتبط با شهید سلیمانی) به آدرس زیر بهره برداری نمایید:
http://mgt.ihu.ac.ir/page/hard-revenge

لینک معرفی همایش


دوشنبه ١٠ آذر ١٣٩٩ - ١٤:١٤ / شماره خبر: ١٦٣٦ / تعداد نمایش خبر: 2214
دوشنبه ١٠ آذر ١٣٩٩ - ١٤:١٤ / Code: ١٦٣٦ / Number: 2214
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به دانشگاه جامع امام حسین (علیه السلام)می باشد.

Real Time Web Analytics