اخبار > اطلاعیه جدید فراخوان جذب هدفمند هیئت علمی و پژوهشگر سال 1400

استاد تراز انقلاب اسلامی

نقش اساتید در دانشگاه تمدّن‌ساز

اخبار مربوط به اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه

 


چاپ خبر Print

اطلاعیه جدید فراخوان جذب هدفمند هیئت علمی و پژوهشگر سال 1400


اطلاعیه شماره 6 فراخوان جذب منتشر شد

اطلاعیه شماره 6: ضمن تشکر و قدردانی از حضور متقاضیان محترم جذب هدفمند پژوهشگر و هیئت علمی در دانشگاه جامع امام حسین(ع)، به اطلاع می رساند فهرست اسامی 95 نفر از پذیرفته شدگان اولویت اول مصاحبه علمی به شرح زیر می باشد. این افراد جهت طی مراحل بعدی استخدام به صورت جذب نخبگان (طرح سلمان)، به گزینش دانشگاه معرفی می شوند و طی تابستان 1401 از طرف گزینش با ایشان تماس گرفته خواهد شد. مراحل گزینش استخدامی نیز به طور متوسط سه ماه زمان خواهد برد.  
لازم به ذکر است اولویتهای بعدی پذیرفته شدگان علمی نیز متعاقباً از طریق سایت دانشگاه اعلام خواهد شد. لذا خواهشمند است متقاضیان محترم از تماس مستقیم با دانشگاه خودداری فرمایند و سوالات خود را صرفاً از طریق پست الکترونیک ckm@ihu.ac.ir مطرح نمایند.

تذکر: درخصوص سایر متقاضیان محترم (اعم از برادران و خواهران) چنانچه تاکنون از طرف دانشگاه جهت دعوت به مصاحبه علمی تماسی با ایشان گرفته نشده به این معناست که در اولویت جذب قرار نگرفته اند.
دانلود فهرست اولویت اول پذیرفته شدگان مرحله مصاحبه علمی


اطلاعیه شماره 5: ضمن تشکر از کلیه متقاضیان فرهیخته شرکت کننده در فراخوان جذب دانشگاه جامع امام حسین(ع) در سال 1400، به اطلاع می رساند بررسی کامل کلیه درخواستها و رزومه های دریافتی توسط دانشکده و پژوهشکده های مربوطه انجام شده و منتخبین جهت دعوت به مصاحبه "کارگروه توانمندی علمی" به شرح زیر معرفی شده اند. لازم به ذکر است مصاحبه علمی خواهران متقاضی، طی سال آینده توسط دانشکده حضرت زینب(س) اعلام خواهد شد.

از کلیه متقاضیان فرهیخته منتخب دعوت می شود طبق فهرست های پیوست و در زمان اعلام شده با در دست داشتن مستندات کامل رزومه علمی و اجرایی خود در محل دانشکده و پژوهشکده مربوطه حضور بهم رسانند. هماهنگی لازم جهت حضور افراد نیز توسط دانشکده و پژوهشده مربوطه انجام خواهد شد.

- دانشکده و پژوهشکده فنی و مهندسی (دانلود فهرست مدعوین مصاحبه) - زمان: چهارشنبه و پنجشنبه 4 و 5 اسفندماه 1400

- دانشکده و پژوهشکده برق و الکترونیک (دانلود فهرست مدعوین مصاحبه) - زمان: چهارشنبه و پنجشنبه 4 و 5 اسفندماه 1400- تلفن هماهنگی: 02174189661

- دانشکده و پژوهشکده کامپیوتر و ارتباطات (دانلود فهرست مدعوین مصاحبه)- زمان: دوشنبه 9 اسفندماه 1400

- دانشکده و پژوهشکده مهندسی و پدافند غیرعامل (دانلود فهرست مدعوین مصاحبه) - زمان: یکشنبه و دوشنبه 8 و 9 و چهارشنبه 11 اسفندماه 1400

- دانشکده و پژوهشکده علوم پایه (دانلود فهرست مدعوین مصاحبه) - زمان: چهارشنبه 4 اسفندماه 1400- تلفن هماهنگی: 02174189529 داخلی 117

- دانشکده و پژوهشکده علوم اجتماعی و فرهنگی (دانلود فهرست مدعوین مصاحبه)  - زمان: چهارشنبه و پنجشنبه 11 و 12 اسفندماه 1400

- دانشکده و پژوهشکده مدیریت و اقتصاد (دانلود فهرست مدعوین مصاحبه) - زمان: یکشنبه و دوشنبه 8 و 9 و چهارشنبه 11 اسفندماه 1400

- دانشکده و پژوهشکده مطالعات بین الملل (دانلود فهرست مدعوین مصاحبه)  زمان: یکشنبه و دوشنبه 8 و 9 اسفندماه 1400

- دانشکده و پژوهشکده پیامبر اعظم(ص) (دانلود فهرست مدعوین مصاحبه)- زمان: چهارشنبه 4 اسفندماه 1400- تلفن هماهنگی: 02174188922

- پژوهشکده هوش مصنوعی و علوم شناختی (دانلود فهرست مدعوین مصاحبه) - زمان: چهارشنبه و پنجشنبه 4 و 5 اسفندماه 1400- تلفن هماهنگی: 02174189761

- مرکز مستقل علم و فناوری آینده پژوهی: (دانلود فهرست مدعوین مصاحبه) - زمان: چهارشنبه 4 اسفندماه 1400- تلفن هماهنگی: 02174188790

- مرکز مستقل علم و فناوری اسلامی (دانلود فهرست مدعوین مصاحبه) 

 


اطلاعیه شماره 4: ضمن تشکر از کلیه متقاضیان فرهیخته شرکت کننده در فراخوان جذب دانشگاه جامع امام حسین(ع)، به اطلاع می رساند با پایان یافتن مهلت ثبت نام در فراخوان جذب سال 1400 دانشگاه، فرایند بررسی اولیه رزومه های علمی دریافتی براساس شاخص های آیین نامه جدید ترفیع و ارتقای اعضای هیئت علمی دانشگاه آغاز شده و براساس برنامه زمانبندی اعلام شده، از نیمه بهمن ماه تا پایان سال 1400 از طرف دانشکده و پژوهشکده های مربوطه جهت مصاحبه علمی حضوری، با متقاضیان منتخب اولویت اول تماس گرفته خواهد شد.

برهمین اساس عدم تماس دانشگاه با متقاضیان به منزله عدم انتخاب در اولویت اول جذب می باشد و نیازی به پیگیری از دانشگاه نیست. لازم به ذکر است کلیه متقاضیان جذب امسال، در شبکه توانای همکاران علمی دانشگاه نیز عضو شده اند تا درصورت نیاز به همکاری های علمی در حوزه های پژوهشی و آموزشی از ایشان دعوت بعمل آید.


اطلاعیه شماره 3: ضمن تشکر از کلیه متقاضیان فرهیخته شرکت کننده در فراخوان جذب سال 1400 دانشگاه جامع امام حسین(ع)، به اطلاع می رساند جلسه مجازی پرسش و پاسخ متقاضیان جذب با معاون تربیت و آموزش دانشگاه و مسئول دفتر هیئت علمی دانشگاه در تاریخ چهارشنبه 29 دیماه 1400 ساعت 19 برگزار خواهد شد. از کلیه متقاضیان محترم دعوت می شود تا جهت آشنایی بیشتر با این دانشگاه و فرایندهای جذب در دانشگاه حتماً در این جلسه حضور بهم رسانند.

همچنین با عنایت به درخواست های مکرر رسیده و مشکلات فنی پیش آمده در بارگزاری رزومه برخی از متقاضیان محترم به دلیل حجم بالای مراجعات به سامانه، زمان ثبت نام در فراخوان جذب تا زمان برگزاری جلسه مذکور (چهارشنبه 29 دیماه 1400) تمدید شد. بررسی و ارزیابی اولیه رزومه های دریافتی نیز توسط دفتر هیئت علمی دانشگاه و دانشکده ها و پژوهشکده های مربوطه آغاز شده و چگونگی اعلام نتایج در جلسه فوق الذکر تشریح خواهد شد.

دانلود فایل ارائه سند تحول علمی و تعالی معنوی دانشگاه جامع امام حسین(ع)


جهت حضور مجازی در این وبینار (از طریق کامپیوتر، تبلت و تلفن همراه هوشمند) از طریق لینکهای زیر در تاریخ چهارشنبه 29 دیماه 1400 ساعت 19 وارد شوید:

لینک تالار اصلی وبینار 

(با گزینه "مهمان" وارد سامانه اسکای روم شوید و نام و نام خانوادگی خود را به طور کامل مرقوم نمایید)

https://b2n.ir/farakhan1400

https://b2n.ir/farakhan1400_ihu

لینک کمکی پخش زنده سمینار در پیام رسان روبیکا

(پخش زنده سمینار و فیلم کامل آن از طریق پیام رسان روبیکا دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام)

http://rubika.ir/ihu_ac_ir

 

 

 

اطلاعیه شماره 2: پیرو درخواست های رسیده، مهلت ثبت نام در فراخوان جذب هدفمند هیئت علمی و پژوهشگر دانشگاه جامع امام حسین(ع) حداکثر تا تاریخ شنبه 25 دیماه 1400 تمدید شد. لازم به ذکر است پس از پایان مهلت زمانی ثبت نام در فراخوان، مراحل بعدی ارزیابی ها در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

فراخوان جذب هدفمند هیئت علمی و پژوهشگر سال 1400؛ دانشگاه جامع امام حسین؛ کارشناسی ارشد؛ دکتری؛ کسر خدمت؛ جایگزین خدمت؛ دانشگاه امام حسین؛ فنی مهندسی؛ علوم پایه؛ علوم انسانی؛ کتاب؛ مقاله؛ پایان نامه؛ رساله؛ دانلود؛  دانشجویان؛ اساتید؛ اعضای هیئت علمی؛ همایش؛ کارگاه آموزشی؛ سمینار؛ وبینار؛

 

اطلاعیه شماره 1:
دانشگاه جامع امام حسین(ع) در زمستان سال 1400 درصدد جذب هدفمند فارغ التحصیلان و دانشجویان سال آخر دکتری تخصصی (PhD) مستعد، توانمند، متعهد و انقلابی دانشگاه های معتبر ملی و بین المللی، جهت تکمیل کادر هیئت علمی و پژوهشگر در کرسی های تخصصی دانشکده ها و پژوهشکده ها و مراکز علم و فناوری خود می باشد. 

در همین راستا از متقاضیان فرهیخته در کلیه رشته های علوم پایه، علوم انسانی و علوم فنی و مهندسی دعوت می شود حداکثر تا تاریخ چهارشنبه 15 دیماه 1400 با مراجعه به سایت دانشگاه (به آدرس www.ihu.ac.ir) نسبت به کسب اطلاع بیشتر و ثبت نام در این فراخوان اقدام نمایند. 

لازم به ذکر است با عنایت به اینکه در محیط دانشگاه ها، اعضای هیئت علمی و اساتید به عنوان محور اصلی تحول دانشگاه عمل می کنند، لذا به منظور تحقق اهداف و ماموریت های این دانشگاه در اعتلای علمی و فناورانه کشور و انقلاب اسلامی، دانشگاه جامع امام حسین(ع) مبادرت به تغییر منطق آیین نامه ترفیع و ارتقای اعضای هیئت علمی خود از مقاله محوری بدون ماموریت، به منطق احصاء و حل مساله ماموریت گرا نموده است. این آیین نامه جدید ترفیع و ارتقای اعضای هیئت علمی (لینک)  به تصویب وزارت علوم تحقیقات و فناوری و شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور رسیده و هم اکنون در حال اجرا می باشد و مبنای جذب هیئت علمی این دانشگاه نیز قرار گرفته است.

متقاضیان محترم می توانند سوالات خود را از طریق بخش نظرات همین صفحه و یا پست الکترونیک دانشگاه به آدرس ckm@ihu.ac.ir مطرح و پاسخ خود را دریافت نمایید.

لینک ثبت نام در فراخوان جذب هدفمند اعضای هیئت علمی و پژوهشگران دانشگاه (مهلت ثبت نام به پایان رسیده است)

آشنایی بیشتر با دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام


شرایط اختصاصی دانشگاه جامع امام حسین(ع):
1- کلیه متقاضیان بایستی دارای سوابق همکاری موثر در بسیج بوده و شرایط استخدام در سپاه پاسداران را داشته باشند.
2- فرایند جذب عبارتست از: الف) بررسی رزومه های ارسالی و انتخاب متقاضیان برگزیده توسط دانشکده های مربوطه از طریق تماس تلفنی (حدوداً تا نیمه بهمن ماه 1400) / ب) انجام مصاحبه علمی و بررسی مستندات توسط دانشکده مربوطه (تا پایان اسفندماه 1400) / ج) انجام فرایند گزینش استخدامی سپاه برای متقاضیان برگزیده (حدوداً به مدت شش ماه) / د) صدور کد استخدامی و گذراندن دوره عمومی پاسداری / هـ) فعالیت به عنوان پژوهشگر در دانشگاه (پژوهشگران دانشگاه منبع جذب هیئت علمی بوده و در صورت احراز شرایط علمی و اجرایی پس از حداقل 2 سال، در صورت تمایل به عضویت هیئت علمی آموزشی در خواهند آمد).
3- این دانشگاه در فراخوان عمومی جذب وزارت علوم تحقیقات و فناوری شرکت نمی نماید و اعضای هیئت علمی و پژوهشگران خود را به صورت جذب هدفمند و متناسب با کرسی های تخصصی موردنیاز ارزیابی و گزینش می کند. پرونده اعضای هیئت علمی این دانشگاه نیز پس از طی مراحل علمی مطابق آیین نامه جدید ترفیع و ارتقاء دانشگاه، به مرکز جذب وزارت علوم تحقیقات و فناوری ارسال می شود.
4- داوطلبانی که دارای حداقل یکی از شرایط ویژه باشند (شامل رتبه های 1 تا 5 کنکور سراسری دکتری، پذیرش استعداد درخشان دکتری در 5 دانشگاه دولتی برتر کشور، کسب رتبه برتر در جشنواره های معتبر ملی و بین المللی و...) مستقیما به هیئت اجرایی جذب دانشگاه معرفی می شوند و درصورت تایید، بدون نیاز به گذراندن دوره پژوهشگری، به عضویت هیئت علمی در خواهند آمد.

5- رزومه های ارسال مبنای بررسی اولیه تایید و یا عدم اولویت متقاضیان می باشد لذا لازم است کلیه سوابق علمی آموزشی و پژوهشی (رشته، دانشگاه، سال فارغ التحصیلی و معدل کلیه مقاطع تحصیلی، مقالات، کتاب ها، پروژه ها، اختراع ها، کسب رتبه ها، تدریس ها، توانمندی های نرم افزاری، میزان آشنایی با زبانهای خارجی و...) و سوابق اجرایی و فرهنگی (فعالیت در بسیج، تشکل های دانشجویی، کانون های قرآنی، اردوهای جهادی و...) سوابق شخصی (عکس، مشخصات شناسنامه ای، تلفن، ایمیل و...) در یک فایل رزومه (با فرمت docx و یا pdf) ثبت شده باشد. مستندات مربوطه به رزومه در زمان مصاحبه علمی بررسی خواهد شد. متقاضیان می توانند حداکثر برای دو دانشکده، با دوبار ثبت نام تقاضای جذب خود را ارسال نمایند.

جهت آشنایی بیشتر با دانشکده های دانشگاه می توانید به سایت آنها مراجعه نمایید. رشته های موردنیاز دانشکده ها نیز به شرح زیر می باشد:

- دانشکده و پژوهشکده فنی و مهندسی: مهندسی مکانیک، مهندسی هوافضا، مهندسی صنایع، مهندسی شیمی، مهندسی مواد، مهندسی نانوفناوری و سایر رشته های مرتبط

دانشکده و پژوهشکده برق و الکترونیک: مهندسی برق و الکترونیک و سایر رشته های مرتبط

دانشکده و پژوهشکده کامپیوتر و ارتباطات مهندسی کامپیوتر، علوم و مهندسی اطلاعات، مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی برق (گرایش مخابرات سیستم و میدان) و سایر رشته های مرتبط

دانشکده و پژوهشکده مهندسی و پدافند غیرعاملمهندسی معدن، مهندسی عمران، شهرسازی، مهندسی ایمنی، آکوستیک، ژئوفیزیک، مکانیک، بهداشت حرفه ای، مهندسی انرژی و سایر رشته های مرتبط

دانشکده و پژوهشکده علوم پایهفیزیک، شیمی، ریاضی، زیست شناسی و سایر رشته های مرتبط

دانشکده و پژوهشکده علوم اجتماعی و فرهنگیعلوم سیاسی، ارتباطات، مدیریت رسانه، جامعه شناسی، حقوق، تاریخ، مدیریت آموزشی، تربیت بدنی، مهندسی فرهنگی و سایر رشته های مرتبط

دانشکده و پژوهشکده مدیریت و اقتصاد: کلیه رشته های مدیریت، اقتصاد، حسابداری، آینده پژوهی و سایر رشته های مرتبط

- دانشکده و پژوهشکده مطالعات بین الملل: روابط بین الملل، مطالعات جهان، مطالعات منطقه ای، علوم سیاسی، مدیریت دولتی، علم ااطلاعات و دانش شناسی، علوم ارتباطات

دانشکده و پژوهشکده پیامبر اعظم(ص): علوم سیاسی، مطالعات منطقه ای، سنجش از راه دور GIS ، ادبیات عربی، ادبیات انگلیسی و سایر رشته های مرتبط

- پژوهشکده هوش مصنوعی و علوم شناختی: هوش مصنوعی و رباتیکز، علوم شناختی (گرایش های علوم اعصاب شناختی، روانشناسی شناختی، رایانش و هوش مصنوعی، مدلسازی شناختی، رسانه)، مهندسی پزشکی (گرایش های بیومکانیک، بیوالکتریک)، مدیریت دانش، مدیریت سیستم ها، مهندسی سیستم ها، مدیریت فناوری اطلاعات.

- مرکز مستقل علم و فناوری آینده پژوهی: آینده پژوهی و سایر رشته های مرتبط

- مرکز مستقل علم و فناوری اسلامی: معارف اسلامی، فقه و حقوق، علوم قرآن و حدیث و سایر رشته های مرتبط


 

کانال رسمی دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام در پیام رسان های روبیکا، بله و ایتا:

http://eitaa.com/ihu_ac_ir

http://ble.ir/ihu_ac_ir

https://rubika.ir/ihu_ac_ir

 


يکشنبه ١٠ خرداد ١٤٠١ - ١٠:١٢ / شماره خبر: ٢٥٥٢ / تعداد نمایش خبر: 145741
يکشنبه ١٠ خرداد ١٤٠١ - ١٠:١٢ / Code: ٢٥٥٢ / Number: 145741
کاربر مهمان
1401/03/11 10:40
3
14
با سلام آیا اولویت های بعدی اعلام خواهد شد یا نه؟ یا فقط همین اسامی می باشند

باسلام- بله اولویت دوم نیز متعاقبا در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد


کاربر مهمان
1401/03/10 11:45
0
6
اطلاعیه شماره 6 کی منتشر می شود ادمین محترم؟

باسلام- نتایج مصاحبه علمی در اطلاعیه شماره 6 منتشر شده است


کاربر مهمان
1401/03/07 9:58
0
6
با سلام آیا پژوهشگری همان پژوهشگری فوق دکترا میباشد؟- امین صادقی

باسلام- پژوهشگر یک نوع عضویت رسمی دانشگاه نظیر هیئت علمی می باشد


کاربر مهمان
1401/02/24 12:38
1
1
سلام علیکم نتایج مصاحبه های جذب هیات علمی در چه مرحله ای است کی اعلام می شود؟

باسلام- نتایج مصاحبه علمی در اطلاعیه شماره 6 منتشر شده است


کاربر مهمان
1401/02/17 11:54
0
0
با سلام و احترام نتیجه مرجله دوم چذب هیات علمی چه زمانی اعلام می گردد؟ ممنون

باسلام- نتایج مصاحبه علمی در اطلاعیه شماره 6 منتشر شده است


کاربر مهمان
1401/02/16 3:21
0
0
با سلام و احترام ... نتایج مصاحبه حضوری چه زمانی اعلام خواهد شد؟

باسلام- نتایج مصاحبه علمی در اطلاعیه شماره 6 منتشر شده است


کاربر مهمان
1400/11/08 17:25
1
23
با سلام و احترام نتایج جذب هیئت علمی جدید چه زمانی اعلام می شود؟

باسلام- به اطلاعیه شماره 4 مراجعه نمایید


کاربر مهمان
1400/11/08 13:13
2
1
باسلام از چه طریقی متوجه شویم که در مرحله اولیه جذب انتخاب شده ایم ؟ تا چه زمانی با افرادی که مرحله اول گزینش شده اند برای مصاحبه تماس گرفته می شود؟

باسلام- به اطلاعیه شماره 4 مراجعه نمایید


کاربر مهمان
1400/11/07 15:8
0
1
سلام . افرادی که در مرحله اول جذب پذیرش شده باشند ودرمرحله بعد باید منتظر تماس برای تعیین روز مصاحبه باشند چگونه متوجه شویم که در مرحله اول پذیرش شدیم؟؟ تا چه تاریخی منتظر باشیم؟؟

باسلام- به اطلاعیه شماره 4 مراجعه نمایید


کاربر مهمان
1400/11/06 21:24
2
2
باسلام . من دوره عمومی پاسداری را در دانشگاه امام حسین گذرانده ام و جزو سپاه پاسداران هستم و دارای مدرک کارشناسی ارشد ژئوفیزیک و تقاضای جذب هیئت علمی دارم . اما مدرک دکترا ندارم . راهی وجود داره که جذب هیئت علمی بشم .باتشکر

باسلام- خیر


کاربر مهمان
1400/11/04 13:28
1
6
با سلام و احترام بنده در فراخوان جذب هیات علمی بهمن 1400 شرکت نموده ام، اما در بخش فعالیتهای بسیج 4 ماه را به عنوان سابقه فعالیت در بسیج ذکر کردم، در حالی که سابقه فعالیت بسیجی بنده 8 سال و 4 ماه است. چگونه میتوانم آن را تصحیح کنم؟

باسلام- فرصت ثبت نام در فراخوان جذب سال 1400 به پایان رسیده است


کاربر مهمان
1400/11/03 9:18
0
0
با سلام. بدلیل حجم بالای ترافیک سایت در زمان وبینار بنده موفق به شرکت در جلسه پرسش و پاسخ نشدم. نحوه اطلاع رسانی در خصوص جلسه مصاحبه به چه نحو میباشد؟

باسلام- پخش زنده و فایل کامل جلسه در کانال روبیکا نیز موجود است


کاربر مهمان
1400/11/01 18:31
1
2
سلام لطفا لینک دانشکده حضرت زینب رو بزارید یا اینکه رشته های مورد نیاز این دانشکده را برای جذب هیات علمی قرار دهید - سیده زهره مجیدیان

باسلام- در صورت تایید رزومه دریافتی متقاضیان خواهر و فراهم شدن شرایط، از طرف دانشکده حضرت زینب(س) با ایشان تماس گرفته خواهد شد و از برقراری تماس با دانشگاه خودداری نمایند.


کاربر مهمان
1400/10/27 23:10
0
4
باسلام ایا دانشکده پیامبر اعظم در رشته زبان عربی زن هم میپذیرد؟

باسلام- در جلسه پرسش و پاسخ معاون تربیت و آموزش دانشگاه در تاریخ 29 دیماه ساعت 19، فرایند جذب به طور کامل تشریح خواهد شد


کاربر مهمان
1400/10/27 17:5
0
1
با سلام و احترام آیا با برگزیدگان تماس گرفته اید؟ یا همچنان روند بررسی و تماس با متقاضیان ادامه دارد؟

باسلام- در جلسه پرسش و پاسخ معاون تربیت و آموزش دانشگاه در تاریخ 29 دیماه ساعت 19، فرایند جذب به طور کامل تشریح خواهد شد


کاربر مهمان
1400/10/27 15:3
0
0
سلام حداقل سابقه همکاری موثر با بسیج چند ماه باید باشد؟

باسلام- در جلسه پرسش و پاسخ معاون تربیت و آموزش دانشگاه در تاریخ 29 دیماه ساعت 19، فرایند جذب به طور کامل تشریح خواهد شد


کاربر مهمان
1400/10/27 12:10
0
1
آیا شخصی که 40 سال دارد و در دانشگاهی شاغل است و سابقه ی 13 سال قراردادی باشناسه استخدامی دارد و در پست های گوناگون کار کرده است میتواند در فراخوان شرکت کن؟

باسلام- در جلسه پرسش و پاسخ معاون تربیت و آموزش دانشگاه در تاریخ 29 دیماه ساعت 19، فرایند جذب به طور کامل تشریح خواهد شد


کاربر مهمان
1400/10/27 11:52
0
1
دانشگاه کاشان جزء 5 دانشگاه برتر می باشد؟ چون دانشگاه های علوم پزشکی نیز لحاظ شده است

باسلام- در جلسه پرسش و پاسخ معاون تربیت و آموزش دانشگاه در تاریخ 29 دیماه ساعت 19، فرایند جذب به طور کامل تشریح خواهد شد


کاربر مهمان
1400/10/26 21:45
0
0
سلام، خدا قوت. در شرایط اختصاصی چیزی در مورد حداقل معدل ذکر نشده است. معدل ارشد و دکتری باید حداقل چند باشد؟ و ظرفیت پذیرش برای رشته کامپیوتر و برق چقدر است ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

باسلام- در جلسه پرسش و پاسخ معاون تربیت و آموزش دانشگاه در تاریخ 29 دیماه ساعت 19، فرایند جذب به طور کامل تشریح خواهد شد


کاربر مهمان
1400/10/26 19:48
0
1
باسلام برسروران ارجمند، بنده دکتری عرفان اسلامی واندیشه امام خمینی (س) هستم باتوجه به این که ازآزادگان هستم 58سال دارم درفراخوان جذب 1400شرکت نموده ام پذیرش می نمایید؟؟؟؟؟ باسپاس سلام اله کاظم خانی آزاده وجانبازدوران دفاع مقدس

باسلام- در جلسه پرسش و پاسخ معاون تربیت و آموزش دانشگاه در تاریخ 29 دیماه ساعت 19، فرایند جذب به طور کامل تشریح خواهد شد


کاربر مهمان
1400/10/26 18:36
0
0
با سلام در زمان تماس و دعوت برگزیدگان برای بررسی رزمه و مصاحبه علمی ممکن از تماس گرفته شود و مثلا ما جوابگو نباشیم یا تماس از دست رفته باشد.آیا بصورت پیام هم به شرکت کنندگان و دعوت شدگان پیامک می زنید یا فقط تماس تلفنی است

باسلام- در جلسه پرسش و پاسخ معاون تربیت و آموزش دانشگاه در تاریخ 29 دیماه ساعت 19، فرایند جذب به طور کامل تشریح خواهد شد


کاربر مهمان
1400/10/26 18:9
0
0
سلام علیکم لطفا بطور شفاف بفرمایید منظور از سابقه استخدام برای افراد بالای 40 سال چیست؟ آیا سابقه تدریس رسمی در حوزه علمیه یا حق التدریسی دانشگاه هم سابقه استخدام محسوب می شود؟

باسلام- در جلسه پرسش و پاسخ معاون تربیت و آموزش دانشگاه در تاریخ 29 دیماه ساعت 19، فرایند جذب به طور کامل تشریح خواهد شد


کاربر مهمان
1400/10/26 15:5
0
0
سلام آیا اول مصاحبه علمی انجام می شود و در صورت کسب امتیاز سپس مصاحبه عقیدتی انجام خواهد شد؟

باسلام- در جلسه پرسش و پاسخ معاون تربیت و آموزش دانشگاه در تاریخ 29 دیماه ساعت 19، فرایند جذب به طور کامل تشریح خواهد شد


کاربر مهمان
1400/10/26 14:13
1
0
با سلام بررسی های اولیه از چه زمانی شروع میشوند؟

باسلام- بررسی های اولیه رزومه های دریافتی آغاز شده است. در جلسه پرسش و پاسخ معاون تربیت و آموزش دانشگاه، فرایند جذب به طور کامل تشریح خواهد شد


کاربر مهمان
1400/10/26 13:9
0
0
با سلام بررسی رزومه ها تا نیمه بهمن تکمیل می شود یا زمان بیشتری میبر؟

باسلام- بررسی های اولیه رزومه های دریافتی آغاز شده است. در جلسه پرسش و پاسخ معاون تربیت و آموزش دانشگاه، فرایند جذب به طور کامل تشریح خواهد شد


کاربر مهمان
1400/10/26 11:12
3
2
دانشگاه جامع امام حسین در یک جمله، نمونه بارز یک دانشگاه برتر منطبق بر اهداف اسلامی است که با مدیریت جامع و جهادی خود نه تنها قدم بر توسعه آموزش و پژوهش بر می دارد بلکه با تولید علم و توسعه فناوری های نوین و برتر و پیاده سازی و اجرای آن کمک بزرگی به ترقی و تعالی زیر ساخت های کشور عزیز ایران می کند.دکتر احمد تاجه میری
کاربر مهمان
1400/10/26 9:45
0
0
سلام و احترام. در جدیدترین رتبه بندی دانشگاه های کشور، که از سوی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام صورت گرفته است، دانشگاه های جامع امتیاز مشابه کسب کردند و ۱۰ دانشگاه اول اعلام شده است و به الویت یک تا پنج تفکیک نشدند. خواهشمند است در صورت امکان این موضوع در ارزیابی مورد بررسی قرار گیرد. با تشکر

با سلام- استفاده از شرایط ویژه جذب بستگی به نتایج مصاحبه علمی در دانشکده های مربوطه دارد


کاربر مهمان
1400/10/25 23:49
0
0
آیا صرفا فارغ‌التحصیل دانشگاه های دولتی شانس دارند یا فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد هم شانس جذب دارند!؟

باسلام- بستگی به نتایج اولویت بندی بررسی رزومه ها دریافتی دارد- در کنار دانشگاه محل تحصیل، سایر عوامل علمی و آموزشی و اجرایی نیز مهم است


کاربر مهمان
1400/10/25 22:42
0
0
با سلام دانشگاه های برتر ز نظر isc دسته بندی های متفاوت دارد مثلا دانشگاه های جامع - دانشگاه های صنعتی- دانشگاه های پزشکی و رتبه بندی برای ترکیب این دانشگاه ها وجود ندارد چون از یک سنخ نیستند سوال بنده اینجاست رتبه 1 تا 5 از کدام دسته بندی ؟

باسلام- در جلسه پرسش و پاسخ معاون تربیت و آموزش دانشگاه در تاریخ 29 دیماه ساعت 19، فرایند جذب به طور کامل تشریح خواهد شد


کاربر مهمان
1400/10/25 21:58
0
0
با سلام من هر چقدر تلاش میکنم که فایل رزومه را بارگذاری کنم، موفق نمیشم حجمش هم خیلی کمه!!! امروز هم آخرین مهلت ثبت نامه چکار باید بکنم؟

باسلام- زمان مجددا تمدید شد


کاربر مهمان
1400/10/25 19:26
0
3
با سلام واحترام با وجود سرعت بالای اینترنت بنده اپلود فایل در حدود 2 ساعت است که تلاش میکنم انجام نشده است،لطفا راهنمایی بفرمایید.

باسلام- زمان ثبت نام در فراخوان تمدید شد. مجددا تلاش نمایید


کاربر مهمان
1400/10/25 18:54
0
0
رشته مدیریت آموزشی هم می‌تواند در دو دانشکده ثبت نام کند؟

باسلام- بله


کاربر مهمان
1400/10/25 18:7
0
0
سلام، آیا سامانه در بخش ارسال فایل رزومه دچار مشکل شده است؟ طی مدت زمان طولانی در وضعیت در حال ارسال قرار گرفته است و بارگذاری صورت نمی گیرد.

باسلام- زمان ثبت نام در فراخوان تمدید شد. مجددا تلاش نمایید


کاربر مهمان
1400/10/25 18:5
0
0
سلام، آیا سامانه در بخش ارسال فایل رزومه دچار مشکل شده است؟ طی مدت زمان طولانی در وضعیت در حال ارسال قرار گرفته است و بارگذاری صورت نمی گیرد.

باسلام - درحال حاضر سامانه مشکلی ندارد مجددا تلاش کنید-


کاربر مهمان
1400/10/25 17:11
0
0
با سلام و احترام. چرا هر چقدر تلاش می‌کنیم فایل روزمه هم در قالب وُرد و هم پی‌دی‌اف، بارگذاری و ارسال نمی‌شود؟ باسپاس

باسلام- زمان ثبت نام در فراخوان تمدید شد. مجددا تلاش نمایید


کاربر مهمان
1400/10/25 11:20
0
0
با سلام و احترام، متاسفانه هر چه تلاش میکنم امکان ارسال فایل رزومه نیست همچنان در مرحله در حال ارسال می باشد. لطفا راهنمایی نمایید

باسلام- زمان ثبت نام در فراخوان تمدید شد. مجددا تلاش نمایید


کاربر مهمان
1400/10/25 10:22
0
0
با سلام بنده دانشجوی سال آخر دکتری مهندسی برق گرایش کنترل هستم. باید در کدام دانشکده ثبت نام کنم مهندسی برق و الکترونیک ، یا فنی مهندسی؟ با تشکر

باسلام- در هر دو دانشکده می توانید ثبت نام نمایید (دوبار جداگانه ثبت نام نمایید)


کاربر مهمان
1400/10/25 9:26
0
0
با سلام و عرض خسته نباشید؛ در فراخوان جذب شما شرکت کرده و بر اساس لینک ارائه شده اطلاعات را وارد کردم اما متاسفانه فایل رزومه بارگذاری نمی شود (حجم فایل متناسب با آن چیزی که تاکید شده بود انتخاب شده است) لطفا راهنمایی بفرمایید. با تشکر

باسلام - درحال حاضر سامانه مشکلی ندارد مجددا تلاش کنید


کاربر مهمان
1400/10/25 0:49
0
0
با سلام. آیا رشته ریاضی محض هم می تواند در این فراخوان شرکت کند؟ - محمدیان

باسلام- بله دانشکده علوم پایه


کاربر مهمان
1400/10/24 23:27
0
0
سلام وقت عزیزان. یکی راهنمایی کنه که فایلی که برا بارگزاری میزاریم باید زیپ کنیم یا نه؟ من زیپ میکنم و حجمش هم کمتر از ۵ میشه ولی بارگزاری نمیشه چرا؟ - کلانتری

باسلام- خیر با همان فرمت docx و یا pdf بارگزاری نمایید


کاربر مهمان
1400/10/24 22:41
0
0
با سلام در فرایند ثبت نام، بارگزاری و ارسال رزومه با مشکل مواجه شده است. دو بار امتحان کردم قایل ارسال نمی شود. تکلیف و راه چاره چیست؟

باسلام- زمان ثبت نام در فراخوان تمدید شد. مجددا تلاش نمایید


کاربر مهمان
1400/10/24 20:8
0
0
با سلام متاسفانه نمی تونم رزومه ام را روی سایت بارگذاری کنم، آیا مشکلی هست؟

باسلام- زمان ثبت نام در فراخوان تمدید شد. مجددا تلاش نمایید


کاربر مهمان
1400/10/24 18:9
0
0
باسلام آیا در سامانه مشکلی هست؟ چون در هنگام ارسال فایل رزومه به هیچ عنوان فایل ارسال نمی شود. بااینکه حجم آن هم 900 کیلوبایت بیشتر نیست.

باسلام- زمان ثبت نام در فراخوان تمدید شد. مجددا تلاش نمایید


کاربر مهمان
1400/10/24 18:2
0
0
رزومه من در سایت بارگزاری نمی شود با اینکه حجم کمی دارد. علت این مسئله را می فرمایید؟

باسلام- زمان ثبت نام در فراخوان تمدید شد. مجددا تلاش نمایید


کاربر مهمان
1400/10/24 16:59
0
0
سلام آیا برای درخواست انتقال هم باید از طریق ثبت نام جذب اقدام کرد - ابراهیم دادجو

باسلام - بله در فراخوان ثبت نام نمایید تا در صورت فراهم شدن شرایط با شما تماس گرفته خواهد شد


کاربر مهمان
1400/10/24 16:17
0
0
با سلام بنده مدرک دکترای مهندسی کشاورزی گرایش علوم خاک هستم آیا میتوانم در این فراخوان ثبت نام کنم آیا گزینشی در این رشته هم وجود دارد؟

باسلام - میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا در صورت فراهم شدن شرایط با شما تماس گرفته خواهد شد - دانشکده پدافند غیرعامل


کاربر مهمان
1400/10/24 14:50
0
0
سلام. برای ارسال رزومه مدارک را بارگزاری کردم ولی ارسال نمیشه مشکل از چی هست؟

باسلام- زمان ثبت نام در فراخوان تمدید شد. مجددا تلاش نمایید


کاربر مهمان
1400/10/24 14:36
0
0
سلام و خداقوت. من ترم دوم دکتری رشته خسابداری،استعداددرخشان با چندین مقاله و چاپ کتاب و جنسیت خانم میتونم شرکت کنم؟ بنده آموزش و پرورشی هستم و ده سال هست تدریس میکنم...و بیمه و سوابق دارم و ۳۹ ساله هستم...در بسیج فرهنگیان فعالم... ایا میتونم شرکت کنم یا ختما باید سال اخری باشم؟

باسلام - درصورت قبولی در مرحله بررسی سوابق علمی، شرایط استخدامی در سپاه تشریح خواهد شد


کاربر مهمان
1400/10/24 11:32
0
0
با سلام. چرا در نامه به معاونین دانشگاه نامی از دانشگاه علامه طباطبایی نیست؟ و اینکه در فراخوان خانم ها هم می توانند ثبت نام کنند. با تشکر

باسلام- اشتباها در زمان صدور نامه نام دانشگاه علامه طباطبائی از قلم افتاده است- فارغ التحصیلان این دانشگاه نیز میتوانند در فراخوان شرکت نمایند


کاربر مهمان
1400/10/24 10:11
0
0
سلام منظور از دانشگاه معتبر یعنی در همه مقاطع تحصیلی یا منظور دوره دکتری است؟

باسلام- جهت بررسی رزومه علمی، کلیه مقاطع تحصیلی مورد بررسی قرار می گیرد


کاربر مهمان
1400/10/24 10:10
0
0
سلام منظور از فعالیت موثر یعنی بسیجی فعال یا از نوع عادی هم کفایت ی کند؟

باسلام- بله


کاربر مهمان
1400/10/24 1:10
0
0
سلام رشته جغرافیا و برنامه‌ریزی روستایی چه دانشکده ای ثبت نام کنه؟

باسلام- دانشکده پیامبر اعظم(ص)


کاربر مهمان
1400/10/23 23:54
0
0
اگر ممکن است دانشجویانی که رشته آن ها در لیست رسته های سما نیست اما بین رشته ای به عنوان نمونه در زمینه رسانه، رزومه قوی دارند را اجازه ثبت نام بدهید. کشور برای تغییر و تحول در بحث مهم رسانه به چنین نیروهایی نیاز دارد

باسلام- بله- دانشکده فرهنگی و اجتماعی


کاربر مهمان
1400/10/23 22:15
2
2
سلام دوتا سوال دارم اول اینکه در قسمت ارسال رزومه که در سایت زده بود فایل رزومه رو مشابه نام و نام خانوادگی خود انتخاب کنید من به صورت انگلیسی نام فایل را نوشتم وای خب در فرم اینترنتی ثبت نام نام و نامخانوادگی را به صورت فارسی وارد کردیم آِا مشکلی دارد این کار و باید نام فایل رزومه را با فارسی ثبت کنم ؟ سوال دوم اگر کسی در 3 دانشکده اشتباها ثبت نام کرده باشد چطور متوجه میشود در کدام دانشگاه ها ثبت نام او درست بوده و چطوری یکی را حذف کند ؟

باسلام- تفاوتی نمی کند در هردو حالت اشکالی ندارد


کاربر مهمان
1400/10/23 22:12
1
1
با سلام. اینجانب فارغ التحصیل دکتری تخصصی(PH.D) الهیات و معارف اسلامی، گرایش فلسفه و کلام اسلامی، و متولد 1353 هستم. آیا امکان ثبت نام برای اینجانب در فراخوان جذب هیئت علمی و پژوهشگر سال 1400، وجود دارد یا خیر؟ اگر آری، در کدام دانشکده و پژوهشکده یا مرکز مستقل؟ سپاسگزارم. - سعید دهقانی

باسلام - میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود- مرکز علوم انسانی اسلامی


کاربر مهمان
1400/10/23 18:50
0
0
سلام آیا هیئت علمی رسمی دانشگاه دولتی قادر به انتقال به دانشگاه امام حسین هست، به صورتی که نیاز به گذراندن دوره پژوهشگری نداشته باشد و از همان ابتدا به عنوان عضو هیئت علمی جذب شود؟ و اینکه وضعیت استخدامی چگونه برای هیئت علمی رسمی انتقال یافته چگونه خواهد بود؟(پیمانی یا رسمی)

باسلام- درصورت تایید علمی دانشگاه و گزینشی، امکان انتقال اعضای هیئت علمی رسمی وجود دارد


کاربر مهمان
1400/10/23 17:43
0
0
با سلام و احترام رشته کشاورزی اکولوژی گیاهی چه دانشکده ای را شرکت کند؟

باسلام - میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود- دانشکده پدافند غیرعامل


کاربر مهمان
1400/10/23 17:40
0
1
مگه نگفته تا 25 دی ماه تمدی شده پس چرا هرچی تلاش می کنم رزومه را ارسال کنم نمیشه؟ راه دیگری برای ارسال رزومه نیست؟

باسلام - درحال حاضر سامانه مشکلی ندارد مجددا تلاش کنید- صرفا از طریق سامانه بایستی ثبت نام نمایید


کاربر مهمان
1400/10/23 17:7
0
1
با سلام چند روز پیش ثبت نام کردم و رزومه ارسال کردم و پیغام اطلاعات شما با موفقیت در سامانه ثبت شد را دریافت کردم. ولی دوباره امروز فراخوان جذب به گوشیم پیامک شده. نیازی هست دوباره رزومه بفرستم. با تشکر

باسلام- خیر نیازی به ثبت نام مجدد نیست


کاربر مهمان
1400/10/23 16:11
0
0
با عرض سلام و احترام به مدیر محترم، آیا نیاز به پیوست مدارک در رزومه می باشد. یا فقط ذکر کتاب و مقالات و سوابق پژوهشی و آموزشی کافی است و در روز مصاحبه باید مدارک ارائه شود؟ با تشکر - امین پور

باسلام- در این مرحله نیازی به پیوست مدارک نیست و فقط رزومه کامل علمی فرهنگی کافیست


کاربر مهمان
1400/10/23 16:5
0
0
سلام من لیسانس و فوق لیسانس علوم سیاسی هستم و دانشجوی ترم آخر دکتری حقوق بین الملل .میتونم ثبت نام کنم با توجه به اینکه رشته ارشد و دکتریم متفاوته.البته ۱۳ ساله که مدرس دانشگاهم

باسلام - میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود


کاربر مهمان
1400/10/23 15:54
0
0
با عرض سلام و خسته نباشید. دو سوال داشتم. حقوق و مزایای اعضای هیات علمی دانشگاه امام حسین مشابه سایر دانشگاه ها می باش؟ همچنین آیا حقوق پژوهشگر اختلاف زیادی با حقوق اعضای هیات علمی دارد؟ با تشکر

باسلام- بله طبق مقررات وزارت علوم تحقیقات و فناوری می باشد


کاربر مهمان
1400/10/23 15:36
0
0
با عرض سلام و ادب و احترام، بنده فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مهندسی برق گرایش الکترونیک هستم و در روزمه خود سابقه انتشار چندین مقاله isi با IF بالای 2 و داوری مجلات isi (Q1 و Q2) را دارا میباشم. همچنین سابقه همکاری حدود 20 ساله با بسیج را دارا می باشم. - محسن وهابی آیا میتوانم در فراخوان جذب هیئت علمی و پژوهشگر شما شرکت کنم؟ با تشکر فراوان

باسلام- این فراخوان مختص فارغ التحصیلان و دانشجویان دکتری تخصصی می باشد


کاربر مهمان
1400/10/23 15:7
0
0
سلام ببخشید میخواستم ببینم مدرک کارشناسی ارشد با سابقه اجرایی برای جذب هیوت علمی نیز بکارگیری انجام می شود؟ - سید احمدرضا هاشمی

باسلام- در این مرحله خیر


کاربر مهمان
1400/10/23 14:47
0
0
سلام ایا رشته صنایع غذایی هم جذب دارد دانشگاه امام حسین (ع)؟ - مهدی جیوان

باسلام - میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود- دانشکده پدافند غیرعامل


کاربر مهمان
1400/10/23 13:25
0
0
سلام من رشتم مهندسی عمران هست ولی اشتباها برای دانشکده فنی مهندسی ثبت نام کردم در حالی که باید به دانشکده پدافند غیرعامل ثبت نام میکردم . الانم مدارکم در دسترس نیست دوباره ثبت نام کنم . امکانش هست اینو برام اصلاح بفرمایید .

باسلام- ایرادی ندارد مجددا ثبت نام نمایید


کاربر مهمان
1400/10/23 9:9
0
0
سلام خواهشمند یکبار دیگر تمدید کنید من الان آگهی شما رو دیدم

باسلام- بله فراخوان تا روز شنبه 25 دیماه مجددا تمدید شد


کاربر مهمان
1400/10/23 8:53
0
0
با سلام مهندسي شيمي خانم در مقطع دكترا هم شرايط جذب در فراخوان را دارد؟

باسلام - میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا در صورت فراهم شدن شرایط با شما تماس گرفته خواهد شد


کاربر مهمان
1400/10/23 2:30
0
0
سلام ببخشید برای ثبت نام در دو دانشکده، دو بار باید ثبت نام کنیم از آنجاییکه انتخاب همزمان دو دانشکده میسر نیست.

باسلام- بله دوبار ثبت نام کنید


کاربر مهمان
1400/10/23 0:13
0
0
سلام و احترام به هنگام ثبت نام فقط یک دانشکده را میشود انتخاب کرد. رشته مدیریت ورزشی مربوط به دانشکده علوم اجتماعی میشود یا دانشکده مدیریت؟

باسلام- دوبار ثبت نام کنید


کاربر مهمان
1400/10/22 14:4
0
1
با سلام واحترام دانشگاه اصفهان جزء 5 دانشگاه برتر هست؟

باسلام- رتبه بندی دانشگاه های ایران توسط isc انجام می شود


کاربر مهمان
1400/10/22 9:7
0
4
با سلام و خسته نباشید حقوق عضو هیات علمی جدیدالاستخدام در این دانشگاه مشابه حقوق استادیار پایه ۱ دانشگاه تهران می باشد؟ با سپاس

باسلام- بله مطابق مقررات وزارت علوم تحقیقات و فناوری می باشد


کاربر مهمان
1400/10/22 8:55
0
1
سلام وقت بخیر. من امروز از جذب دانشگاه باخبر شدم و بعدظهر به مدارکم دسترسی دارم امکان دارد سامانه را تا پایان امروز باز نگه دارید؟ من دوره دکتری با استعداد درخشان پذیرش شدم اما دانشگاهم جزو ۵ دانشگاه برتر نیست آیا امتیاز مربوطه را میگیرم؟ در حال حاضر نیست پژوهشگر دوره پسادکتری هستم آیا این دوره باتوجه به اینکه هنوز به اتمام نرسیده امتیازی دارد؟ برای رشته های کشاورزی کدام دانشکده را باید انتخاب کرد؟ آیا برای خواهران هم پذیرش به شکل جذب دارید؟ با احترام

باسلام - میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود


کاربر مهمان
1400/10/22 2:9
0
0
باسلام من دانشجوی دکترا جغرافیا و برنامه ریزی شهری هستم درحال دفاع پرپوزال ،ایامیتوانم دراین فراخوان شرکت کنم وایا برای خانواده شاهد وایثارگرامتیازی قائل میشپید باتشکر.

باسلام - میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود- در صورت تایید علمی و ورود به فرایند گزینش میتوانید از امتیازات ایثارگری استفاده نمایید


کاربر مهمان
1400/10/22 2:5
0
0
باسلام و احترام خدمت مدیر محترم بنده رزومه ام را اشتباهی ارسال کرده بودم. اکنون ویرایش کردم و دوباره ارسال کردم. لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنونم

باسلام- بله مجددا ثبت نام نمایید


کاربر مهمان
1400/10/22 1:55
0
0
با عرض سلام و ادب من دانشحوی ترم ۳ دکتری هستم و معدل الف هم هستم در رشته ریاضی اما هنوز ترم اینده ازمون جامع دارم می تونم شرکت کنم

باسلام - میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود


کاربر مهمان
1400/10/22 1:18
0
1
باسلام و احترام. رشته تحصیلی زبان و ادبیات فارسی میتواند در این فراخوان شرکت کند؟ باتشکر

باسلام- رشته شما در اولویت فراخوان سال 1400 این دانشگاه نیست


کاربر مهمان
1400/10/22 0:29
0
0
با سلام چطور می شود مطعن شد که ثبت نام با موفقیت انجام شده است؟ امکان مشاهده اطلاعات ثبت نامی هست؟ بنده برای دو دانشکده طبق فراخوان ارسال کردم با تشکر

باسلام- در انتهای ثبت نام پیغام موفقیت برای شما نمایش داده می شود


کاربر مهمان
1400/10/21 23:18
0
0
سلام. دکتری فلسفه و کلام اسلامی هم می‌تونه ثبت نام کند؟

باسلام - میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود- مرکز علوم انسانی اسلامی


کاربر مهمان
1400/10/21 22:6
0
0
با سلام و عرض ادب سوالی داشتم از خدمتتون ، بنده دانشجوی ترم آخر دکتری رواشناسی بالینی هستم در کدام دانشکده میتونم ثبت نام کنم ؟

باسلام - میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود- دانشکده فرهنگی و اجتماعی


کاربر مهمان
1400/10/21 19:54
0
0
سلام، وقت بخیر بنده دانشجوی سال چهارم مقطع دکتری رشته مهندسی مکانیک بیوسیستم (پذیرش استعدادهای درخشان) هستم. آیا می توانم در این فراخوان ثبت نام کنم؟ و آیا دانشگاه تربیت مدرس جزء پنج دانشگاه برتر مورد نظر این فراخوان می باشد؟ یا خیر؟ سپاس

باسلام - میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود - رتبه بندی دانشگاه ها توسط isc انجام می شود


کاربر مهمان
1400/10/21 19:35
1
0
سلام دانشکده علوم انسانی را در عناوین نیافتم. دکتری زبان و ادبیات فارسی در لیست رشته های مورد نیاز نیست؟ بنده دارای سی و هشت سال سن و بیش از دو دهه سابقه استخدامی هستم.

با سلام- رشته شما در اولویت جذب 1400 این دانشگاه نیست


کاربر مهمان
1400/10/21 17:24
0
0
با سلام اگر کسی قبلا عضو بسیج بوده و الان متاسفانه هیچ مدرکی در دست ندارد میتواند در فراخوان شرکت کند؟ چون در صفحه ثبت نام گزینه ای هست با عنوان تعداد ماههای فعالیت در بسیج

باسلام- در صورت تایید علمی و در زمان گزینش میتوانید اقدام به اخذ گواهی نمایید


کاربر مهمان
1400/10/21 17:24
0
0
با سلام و احترام منظور از پژوهشگر چیه؟ آیا همان هیئت علمی پژوهشی است یا کارمند دانشگاه هست که کارش پژوهش هست؟ ممنونم

باسلام- پژوهشگری یک عضویت علمی در دانشگاه است


کاربر مهمان
1400/10/21 16:43
0
0
باسلام و احترام رشته ارشد من شیمی پیشرانه های جامد و رشته دکترای من شیمی آلی بوده است. ایا میتونم ثبتنام کنم؟

باسلام - بله میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود


کاربر مهمان
1400/10/18 1:5
0
9
با سلام من دکتری رشته آلودگی های محیط زیست هستم. آیا می توانم در این فراخوان شرکت کنم؟ با اشکر

باسلام- میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود- دانشکده پدافندغیرعامل


کاربر مهمان
1400/10/17 20:13
1
2
با سلام خواهران نیز می توانند در این فراخوان شرکت کنند ؟ و رشته جغرافیا وبرنامه ریزی شهری می تواند شرکت کند؟ با سپاس - فاطمه پیری

باسلام- بله میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا در صورت فراهم شدن شرایط با شما تماس گرفته خواهد شد


کاربر مهمان
1400/10/17 15:42
0
4
با سلام و خسته نباشید.پاسدار رسمی با ۱۰ سال سابقه در نیرو زمینی هستم.دارای مدرک دکتری تخصصی محیط زیست هستم ایا رشته محیط زیست هم میخوان؟دانشگاه ازاد هم میتونه شرکت کنه؟ممنون و متشکر - مقداد بینش پور

باسلام- میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود


کاربر مهمان
1400/10/16 22:17
1
1
متولد ۵۵ با رزومه قوی و با 6 سال سابقه هیات علمی در دانشگاه قرآن و حدیث امکان جذب هست؟

باسلام- میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود- در صورت تایید علمی، امکان انتقال پرونده هیئت علمی وجود دارد


کاربر مهمان
1400/10/16 19:14
0
2
با سلام. بنده دانشجوی سال آخر دکترا در یکی از دانشگاه های خارج با رتبه جهانی زیر بیست می باشم و در حال حاضر در ایران هستم. آیا میتوانم اقدام کنم؟

باسلام میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود


کاربر مهمان
1400/10/16 17:53
0
3
سلام من دانشجوی دکتری سال آخرم امتحان جامع رو دادم رشتمم برنامه ریزی روستایی هستش رزومه فوق العاده خوبی دارم آیا میتونم شرکت کنم؟

باسلام میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود


کاربر مهمان
1400/10/16 13:56
0
3
با سلام، بنده دانشجوی سال اول دکتری کامپیوتر دانشگاه علوم و تحقیقات تهران هستم. ۳۰ مقاله دارم که اکثرا در دانشگاه امام حسین (ع) چاپ شدن. چند عنوان کتاب هم دارم. تمامی مراحل جذبم در سپاه هم انجام شده و فقط منتظر دوره هستم. آیا امکان شرکت در فراخوان را دارم ؟

باسلام میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود


کاربر مهمان
1400/10/16 12:44
3
1
سلام قسمت آپلود رزومه تون مشکل داره از دیشب تا الان هر کاری می کنم دو مگ فایل رو آپلود نمیکنه ، لطفا پیگیری بفرمایید.

باسلام گاهی ممکن است سامانه با اختلالاتی مواجه شود اما درحال حاضر سامانه مشکلی ندارد. مجددا تلاش کنید


کاربر مهمان
1400/10/16 9:21
0
1
سلام علیکم، اینجانب فارغ‌التحصیل سطح 4(دکترا) حوزه علمیه، دارای 49 سال سن هستم، آیا می‌توانم ثبت نام کنم؟ باتشکر

باسلام- درصورتیکه سابقه استخدامی نداشته باشید خیر


کاربر مهمان
1400/10/16 2:17
0
0
با سلام با توجه به تمدید فراخوان. آیا زمان مصاحبه نیز تغییر پیدا می کند؟

باسلام- بله به همان میزان به تاخیر خواهد افتاد


کاربر مهمان
1400/10/15 23:29
0
0
سلام، دوره پژوهشگری که در بالای صفحه در بند 4 در قسمت شرایط اختصاصی دانشگاه بیان شده به چه معناست؟ - سیدمردانی

باسلام- رتبه بندی دانشگاه ها توسط پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(isc) انجام میشود


کاربر مهمان
1400/10/15 23:8
0
1
با سلام دانشجوی دکتری عمران ترم دوم می تواند شرکت کند؟ چون در فراخوان گفته دانشجویان سال آخر دکتری

باسلام- اگر رزومه قوی داشته باشید بله


کاربر مهمان
1400/10/15 22:12
0
1
با سلام ببخشید تعداد ساعت یا روزهای کاری موظفی در هفته برای پژوهشگر در دوره دوساله مانند هیات علمی ۴ روز در هفته هست یا مثل سایر کارمندان؟ - سکینه بابائی

باسلام- ساعات حضور اعضای هیئت علمی طبق مقررات وزارت علوم تحقیقات و فناوری می باشد


کاربر مهمان
1400/10/15 10:20
0
4
سلام. عرض ادب. آیا در صورت استخدام، ممنوع الخروج می شویم؟

باسلام- خیر- مانند سایر دستگاه های دولتی، پس از طی روال قانونی خروج از کشور امکان پذیر است


کاربر مهمان
1400/10/15 9:36
1
3
با سلام. بنده دانشچوی سال آخر دکنری می باشم و عضو رسمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستم. دو سال داشتم. 1- آیا امکان ثبت نام در این فراخوان را دارم؟ 2- ایا با توجه به اینکه بنده عضو سپاه هستم از امتیازی برخوردار می باشم؟ - محمدی

باسلام - میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود


کاربر مهمان
1400/10/15 1:36
0
0
فاقد سابقه استخدامی و سن بالای ۴۰ سال یعنی چه؟ بیشتر توضیح بدید.ممنون

باسلام- به این معنا که با توجه به سن بالا، بعنوان فرد جدیدالاستخدام امکان جذب ندارند


کاربر مهمان
1400/10/14 23:12
0
0
سلام و عرض ادب، فراموش کردم در فایل pdf ایمیل خود را بنویسم. مشکلی دارد؟ میتونم مجدد فایل بفرستم؟ لطفا راهنمائی بفرمائید. ممنون از پاسخگوئی و مساعدتتان.

باسلام- خیر مشکلی نیست


کاربر مهمان
1400/10/14 21:52
0
0
آیا رشته زبان و ادبیات عربی پذیرش خانم هم دارد؟

باسلام میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا در صورت فراهم شدن شرایط با شما تماس گرفته خواهد شد


کاربر مهمان
1400/10/14 18:13
0
0
سلام. رشته مهندسی برق گرایش قدرت آیا در رشته های مورد نیاز فراخوان هست؟ اگر هست لطف میکنید دانشکده هایی که میتوان برای این رشته انتخاب کرد رو بفرمایید؟

باسلام- بله در توضیحات فراخوان بیان شده است


کاربر مهمان
1400/10/14 13:27
0
0
سلام. بنده شاغل سپاه هستم و فارغ التحصیل دکتری با رتبه2 کنکور. آیا در صورت جذب شدن امکان انتقال محل خدمت از شهرستان به تهران میسر میشود یا سپاه استان مانع می شود؟

باسلام- درصورت موافقت محل خدمت بله


کاربر مهمان
1400/10/14 13:24
0
0
با سلام من تا فردا مدارک رو تحويل ميدم براي عضويت بسيج. چطوري مدرک عضويت در بسيج را به دست شما برسانم بعد از اتمام فراخوان؟

باسلام- درصورت تایید علمی و در زمان طی فرایند گزینش مستندات و گواهی ها دریافت خواهد شد


کاربر مهمان
1400/10/14 13:11
0
2
سلام عضويت در بسيج اساتيد کفايت ميکند؟ بعد از ثبت نام به چه صورتي مدارک عضويت در بسيج را ارسال کنم؟

باسلام- بله


کاربر مهمان
1400/10/14 12:40
1
3
باسلام قسمت فایل رزومه مشکل دارد ارسال نمیشود - عطیه عراقی

باسلام - سامانه مشکلی ندارد مجددا تلاش کنید


کاربر مهمان
1400/10/14 11:26
1
1
با سلام اگر رزومه بفرستیم و تایید شود و در مصاحبه نیز پذیرفته شویم آیا می توان بعد از پذیرش نهایی انصراف داد؟ محرومیت از شرکت در فراخوان های بعدی دانشگاه امام حسین و یا دانشگاه های دیگر اتفاق نمی افتد؟

باسلام- بله تا قبل از گزینش استخدامی امکان انصراف وجود دارد. فراخوان این دانشگاه تناقضی با فراخوان وزارت علوم ندارد


کاربر مهمان
1400/10/14 11:21
0
1
با سلام و وقت بخیر با توجه به اینکه دانشکده علوم پایه و پژوهشکده امام حسین اطلاعیه ای خاص برای شرکت صرفا آقایان در فراخوان جذب زده اند می خواستم بپرسم آیا خانم ها رشته فیزیک می توانند مانند بقیه رشته ها رزومه بفرستند؟

باسلام- میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا درصورت فراهم شدن شرایط باشما تماس گرفته شود


کاربر مهمان
1400/10/14 9:40
0
1
در لینک ثبت نام دانشکده کا|م‍بیوتر و ارتباطات وجود ندارد در صورتیکه در فراخوان این دانشکده وجود دارد و از قضا رشته تخصصی بنده مخابرات میدان ایسنت که فقط در آن دانشکده وجود دارد لطفا راهنمایی بفرمایید - حامد شیرزاد

باسلام- میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود- سایت دانشکده مربوطه متعاقبا راه اندازی خواهد شد


کاربر مهمان
1400/10/14 2:44
0
1
سلام علیکم بنده فارغ التحصیل بهمن ۱۳۹۹ هستم و اکنون در فرجه یک ساله معافیت پس از فراغت از التحصیل هستم. آیا امکان ثبت نام بنده در فراخوان هست؟ و اینکه پس از گذراندن ۲ سال دوره پژوهشی چقدر احتمال جذب به عنوان هیات وجود دارد؟ ممنون میشم صریح جواب بدید.

باسلام- بله- بستگی به کسب نمرات علمی مطابق آیین نامه ترفیع و ارتقای دانشگاه دارد


کاربر مهمان
1400/10/14 0:48
1
1
باسلام بنده کارشناسی ارشد مهندسی معماری دارم وسوابق متعدد در بسیج دارم میتوانم در فراخوان شرکت کنم -شهبازی

باسلام- خیر - فراخوان مخصوص فارغ التحصیلان و دانشجویان سال آخر دکتری است


کاربر مهمان
1400/10/13 23:29
0
0
با سلام. لطفا در مورد نحوه قرارداد در صورت تایید نهایی برای جذب به عنوان هیئت علمی توضیحی بفرمایید. چه نوع استخدامی است و آیا تعهدات خاصی مثلا از نظر تعداد سال و ... وجود دارد؟ - حسینی

باسلام- پرونده هیئت علمی این دانشگاه نیز مانند سایر دانشگاه های کشور در نهایت برای وزارت علوم ارسال و تایید می شود


کاربر مهمان
1400/10/13 20:39
0
0
با سلام ایا رشته فیزیولوژی ورزشی می‌تواند در این فراخوان شرکت کند؟ - اسدی

باسلام - میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود- دانشکده فرهنگی و اجتماعی


کاربر مهمان
1400/10/13 19:45
0
0
با سلام. سن ۳۵ دارم و ۴سال پیش فارغ التحصیل مقطع دکتری شده ام. آیا با رشته ریاضی محض امکان شرکت دارم‌

باسلام- میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود


کاربر مهمان
1400/10/13 19:10
0
0
سلام. در صورت پذیرش، محل خدمت تهران است یا شهرستانها هم شعبه دارد؟

باسلام- درحال حاضر فقط در شهر تهران


کاربر مهمان
1400/10/13 18:26
0
0
سلام و عرض ادب رتبه 10 کنکور دکترا و دانشجوی فردوسی مشهد جزو شرایط خاص محسوب نمیشود؟

باسلام - میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود


کاربر مهمان
1400/10/13 17:48
0
0
با سلام و احترام ؛ بنده کارمند رسمی وزارت دفاع می باشم با 15سال سابقه فعال در بسیج هستم و قبلا تمام مراحل گزینش ، مصاحبه معاینات پزشکی و ... را انجام داده ام. آیا جهت استخدام در سپاه باید آن مراحل را از اول طی کنم یا مراحل انتقال و استخدام فرایندش کوتاهتره؟ از راهنماییتون ممنون و سپاسگزارم - محمد عزیزپور

باسلام- امکان انتقال وجود دارد


کاربر مهمان
1400/10/13 13:28
0
0
سلام دانشجو سال اخر دکتری هسته ای ازاد جذب می کنید

باسلام- میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود


کاربر مهمان
1400/10/13 10:37
0
2
سلام ، در این فراخوان، رشته علوم قرآن و حدیث را تنها برای پژوهش جذب خواهید کرد یا اینکه دانشکده الهیات هم در این دانشگاه تاسیس خواهد شد.

باسلام- رشته های آموزشی مرکز علوم انسانی اسلامی در سال آینده راه اندازی خواهد شد انشاالله


کاربر مهمان
1400/10/13 9:48
0
0
با عرض سلام و احترام آیا خانم ها با دارا بودن مدرک دکترای تخصصی در رشته مهندسی مکانیک نیز می توانند در فراخوان شرکت کنند؟

باسلام - میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا در صورت فراهم شدن شرایط با شما تماس گرفته خواهد شد


کاربر مهمان
1400/10/13 9:24
0
0
با سلام بنده مهندسی کامپیوتر گرایش معماری کامپیوتر هستم در دانشگاه تهران جنوب آیا می توانم ثبت نام کنم . با استعداد های درخشان ثبت نام کردم

باسلام- میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود


کاربر مهمان
1400/10/13 9:5
0
1
سلام میشه در 3 دانشکده ثبت نام کرد؟

باسلام- خیر- حداکثر 2 دانشکده


کاربر مهمان
1400/10/13 8:45
0
0
فارغ التحصیل دکتری تخصصی دانشگاه تهران دررشته مهندسی منابع طبیعی- بیابانزدایی... میتونم در فراخوان شما شرکت کنم؟

باسلام- بله میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود


کاربر مهمان
1400/10/13 8:35
0
0
با سلام من نزدیک به 17 مقاله دارم و در 3 دانشگاه درسهای مختلف تدریس کردم و همچنین کلی فعایت فرهنگی و بسیج که بخواهم از کدام یک صفحه مستندات قرار بدهم نزدک به شاید 50 صحفه بشه چطور این مقدار عکس را در 5 m باید جا بدم هر چقدرم حجم کم کنم بازم نمیشه لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنون

باسلام- در این مرحله نیازی به بارگزاری مستندات نیست و فقط متن کامل رزومه کافیست


کاربر مهمان
1400/10/13 8:25
0
0
با سلام، در این مرحله ایا مستندات هم باید به همراه رزومه ارسال شود یا تنها در مرحله مصاحبه باید مستندات ارائه شوند

باسلام- خیر - صرفا رزومه کافیست


کاربر مهمان
1400/10/13 7:52
1
0
با سلام، بنده سابقه فعالیت در بسیج در دوران دانش آموزی و دانشجویی رو دارم ولی اکنون پرونده بسیج یا کارت شناسایی بسیج رو ندارم، باید چکار کنم؟

باسلام- در زمان گزینش گواهی را از حوزه مقاومت مربوطه میتوانید بگیرید


کاربر مهمان
1400/10/13 7:46
0
0
سلام علیکم اینجانب سالهاست دربسیج فعایت دارم ازجمله؛ مسئول تربیت بدنی سازمان بسیج دانش آموزی سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران، فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی فشافویه سپاه ناحیه باقرشهر، پژوهشگر و برنامه نویس ورزشی بصورت بسییجی در معاونت تربیت بدنی سازمان مستضعفین و چند مسئولیت در سطح حوزه های بسیج محلات، حضور فعال بصورت بسیجی در اغتشاشات سال های اخیر و...، چاپ چندمقاله در نشریه معتبر داخلی و خارجی، سخنرانی در همایش های داخلی و کنفرانس های خارجی، تالیف و ترجمه کتب در حوزه تربیت بدنی، مدرس مدعو در دانشگاه های آزاد و پیام نور و چندین سوابق اجرایی - ورزشی و علمی دیگر، متولد 1359 هستم و دانشجوی دکترای ترم دوم تربیت بدنی پردیس البرز دانشگاه تهران می باشم رتبه ام در کنکور 103 شده بود. آیا شرایط ثبت نام و هیئت علمی را دارم؟ همسرم پاسدار هستند و برادرم چانباز دوران دفاع مقدس م باشند.- حجت حسین اوغلی

باسلام- میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود


کاربر مهمان
1400/10/13 1:43
0
0
باسلام دانشجوی ترم دوم دکتری در دانشگاه صنعتی اصفهان هستم و یک سال فرمانده پایگاه بودم آیا امکان جذب برای بنده هم هست

باسلام- میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود


کاربر مهمان
1400/10/13 1:38
0
0
با سلام بنده سال آخر ارشد مکاترونیک با پایان نامه ای که موضوعیت و استفاده نظامی در زمینه پهپاد دارد، خدا قبول کنه قاری قرآن و بسیجی فعال، 13 سال سابقه کار بازرسی فنی که ده سال اون در بالاترین سطح بازرسی نفت و گاز بوده، امکان شرکت در فراخوان برای بنده هست

باسلام- خیر این فراخوان مخصوص فارغ التحصیلان و دانشجویان سال آخر دکتری است


کاربر مهمان
1400/10/12 23:51
0
1
با سلام و احترام ؛ بنده کارمند رسمی ارتش و 15سال سابقه فعال در بسیج می باشم و قبلا تمام مراحل گزینش ، مصاحبه معاینات پزشکی و ... را انجام داده ام. آیا جهت استخدام در سپاه باید آن مراحل را از اول طی کنم یا مراحل انتقال و استخدام فرایندش کوتاهتره؟ از راهنماییتون ممنون و سپاسگزارم. - محمد عزیزیان

باسلام- درصورت موافقط سازمان مربوطه شما، امکان انتقال وجود دارد


کاربر مهمان
1400/10/12 21:8
0
0
با سلام. دانشجوی ترم آخر دکترا که سربازی نرفته باشد می‌تواند جذب شود؟

باسلام- میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود


کاربر مهمان
1400/10/12 21:7
1
0
دکترای تخصصی رشته علوم و مهندسی شیلات دارم امکان ثبت نام برای بنده هست

باسلام- میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود- دانشکده پدافندغیرعامل


کاربر مهمان
1400/10/11 15:24
0
3
باسلام بنده بانویی متولد ۱۳۵۹ و ترم آخر دکتری شیمی هستم، می‌توانم شرکت نمایم؟

باسلام میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود


کاربر مهمان
1400/10/11 15:1
0
0
با سلام ایا دکتری تاریخ و خانم نیز می تواند در فراخوان شرکت کند؟

باسلام میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود


کاربر مهمان
1400/10/11 14:47
0
0
همدان هستم رشته سینوپتیک ارشد.نمیتونم شرکت کنم؟؟ فازغالتحصیل از دانشگاه شهید بهشتی ام

باسلام- مقطع تحصیلی شما مشمول فراخوان نمی شود


کاربر مهمان
1400/10/11 13:33
0
0
با سلام و احترام شرکت در فراخوان شرط سنی (تا ۴۰ سال) دارد خواهشمند است توضیح دهید. بالای ۴۰ تا ۴۵ سال در صورت داشتن رزومه قوی اما بدون داشتن سابقه استخدام پذیرش نمی شوند

باسلام- درصورتیکه سابقه استخدامی ندارید شامل محدودیت سنی می شوید


کاربر مهمان
1400/10/11 13:25
0
2
با سلام من دکتری شیمی و متولد ۵۳ هستم . آیا امکان جذب دارم؟

باسلام- اگر سابقه استخدامی نداشته باشید خیر


کاربر مهمان
1400/10/11 12:25
0
0
سلام. من هیات علمی دانشگاه آزاد هستم و متولد 1358 هستم و دانشجوی سال آخر دکتری مخابرات میدان هستم. آیا شرایط شرکت در فراخوان را دارم؟

باسلام میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود- امکان انتقال اعضای هیئت علمی وجود دارد


کاربر مهمان
1400/10/11 12:10
0
1
با سلام و احترام. فایل رزومه بارگذاری نمی شود. لطفا بررسی بفرمایید

باسلام - سامانه مشکلی ندارد مجددا تلاش کنید


کاربر مهمان
1400/10/11 12:9
0
0
سلام. آیا مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن مجاز برای ثبت نام اضافه می شود ؟

باسلام- بستگی به نتایج بررسی رزومه علمی شما دارد


کاربر مهمان
1400/10/11 11:30
0
0
جذب خواهران هم دارید در هیات علمی؟؟ شرایط؟

باسلام- به پاسخ های قبلی مراجعه نمایید


کاربر مهمان
1400/10/11 11:25
1
0
با سلام و احترام در دوره دو ساله پژوهشگری حقوق ماهانه چقدر است؟ در صورت جذب هیئت علمی این حقوق چه میزان است؟ با تشکر.

باسلام- درصورت قبولی در مصاحبه علمی، در قالب شرایط گزینشی تشریح خواهد شد


کاربر مهمان
1400/10/11 11:7
0
0
با سلام اگر کارمند رسمی سازمانی با 15 سال خدمت باشیم و رشته ما هم مدنظر در فراخوان باشد آیا مدت سوابق نیز لحاظ میشود یا نه برا یاستخدام سپاه از صفر شروع میشود

باسلام میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود- با شرایطی امکان انتقال سوابق وجود دارد که در زمان گزینش تشریح خواهد شد


کاربر مهمان
1400/10/11 10:52
0
0
سلام منظور از دانشجویان دانشگاه های معتبر در همه ی مقاطع تحصیلی هست یا فقط در مقطع دکتری ... معتبر یعنی سطح 1 و 2 یا فقط سطح یک

باسلام میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود


کاربر مهمان
1400/10/11 10:11
1
1
ایا شرکت در فراخوان شرط سنی دارد کسی که سنش 44 سال است و سابقه استخدام ندارد اما سابقه حق تدریسی و رزومه خوبی دارد می تواند شرکت کند؟

باسلام- بله برای استخدام در سپاه محدودیت سنی وجود دارد


کاربر مهمان
1400/10/11 9:37
0
0
با سلام آیا افراد 37 ساله با سابقا کاری 10 سال می توانند در فراخوان شرکت کنند؟

باسلام میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود


کاربر مهمان
1400/10/11 9:19
0
0
سلام. من دانشجو دکتری روانسنجی هستم گروه روانشناسی، رساله م در مورد فرهنگ و امنیت سایبری هست و تصویب پروپوزال هم گرفتم الان ترم 5 هستم میتونم شرکت کنم؟

باسلام میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود


کاربر مهمان
1400/10/11 3:53
0
2
با سلام و خداقوت، آیا دانشگاه علامه طباطبایی جز 5 دانشگاه برتر دولتی در این فراخوان لحاظ شده است؟

باسلام- رتبه بندی دانشگاه ها توسط پایگاه استنادی جهان اسلام(ISC) انجام می شود


کاربر مهمان
1400/10/11 0:32
2
0
برای آقایانی که سربازی نرفتند شرکت در فراخوان آزاد است؟ و اینکه اگر بعد 2 سال ادامه همکاری ندهند کارت پایان خدمت میگیرند؟

باسلام- درصورتیکه معافیت تحصیلی داشته باشند ایرادی ندارد- خیر


کاربر مهمان
1400/10/10 23:46
2
0
با سلام و خدا قوت. اگر فردی مومن و متعهد و علاقمند به خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی که واقعا لیاقت جذب و استخدام در آن دانشگاه را دارد فقط دارای رشته مرتبط با رشته های آگهی شده نباشد هیچ امکانی برای جذب وی وجود ندارد. به خداوندی خدا حیفه! چنین افرادی راحت پیدا نمیشن. رشته ایشان کشاورزی هست. دانشگاه صنعتی اصفهان

باسلام- می توانید در دانشکده پدافندغیر عامل ثبت نام نمایید تا بررسی سوابق علمی صورت پذیرد


کاربر مهمان
1400/10/10 21:46
1
0
با سلام بنده کارشناسی ارشد مهندس برق گرایش الکترونیک هستم می توانم در فراخوان شرکت کنم؟
کاربر مهمان
1400/10/10 20:18
0
0
با سلام نتایج بررسی رزومه ها و افراد انتخاب شده تا چه تاریخی مشخص میشود؟

باسلام- در بخش شرایط اختصاصی توضیح داده شده است


کاربر مهمان
1400/10/10 18:50
0
0
با سلام و وقت بخیر، من دکترای مهندسی شیمی نساجی از دانشگاه دولتی هستم. می‌توانم در این فراخوان شرکت کنم؟

باسلام- میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود


کاربر مهمان
1400/10/10 17:47
0
0
با سلام آیا برای متولدین سال ۵۹ نیز امکان ثبت نام وجود دارد یا خیر با تشکر

باسلام- اگر سابقه استخدامی ندارید خیر


کاربر مهمان
1400/10/10 16:58
0
0
با سلام من دکترای شیمی هستم ایا خانم نیز جذب میکنید
کاربر مهمان
1400/10/10 16:12
0
0
باسلام امکان شرکت برای شاغلین ناجا با سوابق علمی فرهنگی و بسیجی فعال هم وجود دارد؟

باسلام- ابتدا بایستی به سپاه منتقل شوید


کاربر مهمان
1400/10/10 15:29
0
1
بنده دارای مدرک سطح 4 حوزه و از فارغ التحصیلان موسسه امام خمینی قم در کارشناسی ارشد رشته روانشناسی هستم ضمنا هیات علمی در یکی دانشگاههای دولتی هستم می توانم ثیت نام کنم؟

باسلام- میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود


کاربر مهمان
1400/10/10 15:15
0
0
دانشجویان دکتری سال آخر که شاغل سپاه هستد با چه شرائطی می توانند جذب شود - باسلام- میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود

باسلام- میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود


کاربر مهمان
1400/10/10 14:43
1
1
باسلام و احترام. بنده در مرحله فارغ التحصیلی مهندسی شیمی(پیش دفاع رساله انجام شده ) از یکی از دانشگاه های ملی ممتاز هستم و البته کارمند رسمی ایثارگر وزارت نفت. جذب دوستانی مانند بنده به چه صورت ممکن است؟

باسلام- اولویت این فراخوان با جوانان نخبه جدیدالاستخدام و شاغلین سپاه می باشد


کاربر مهمان
1400/10/10 13:34
0
2
با سلام با توجه به اینکه رشته بنده (گیاهپزشکی) بطور مستقیم در دانشکده های ذکر شده جا نمیگیرد ولی نزدیک به رشته‌های زیست شناسی (دانشکده علوم پایه) و محیط زیست (دانشکده مهندسی و پدافند غیرعامل) هست؛ آیا امکان ثبت نام در هر دو دانشکده وجود دارد؟ لطفاً راهنمایی بفرمائید. با تشکر- محراب اسمعیلی

باسلام- میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود


پاسخ ها
کاربر مهمان
1400/10/11 9:14
ضمن سلام و احترام رشته اینجانب گیاهپزشکی (کشاورزی و منابع طبیعی) در فرآیند ثبت‌نام، لطفاً کدام دانشکده یا پژوهشکده انتخاب گردد؟ پدآفند غیرعامل یا علوم پایه؟ با تشکر از زحمات شما

کاربر مهمان
1400/10/10 12:13
1
0
سلام.رشته های فقه واصول حوزه . فلسفه ..هم میتوانند ثبت نام کنند؟ خانمها چطور؟ 44ساله راقبول میکنید اگر ۶سابقه پاسداری داشته باشد چطور؟

باسلام- میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود


کاربر مهمان
1400/10/10 11:50
1
1
سلام دکتری فلسفه اخلاق که علمی میان رشته ای بین مباحث اخلاق و تربیت و فلسفه است نیز می تواند ثبت نام کند؟

باسلام- میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا بررسی رزومه شما توسط دانشکده مربوطه انجام شود


کاربر مهمان
1400/10/10 10:44
0
0
سلام بانوان هم میتونن شرکت کنند؟

باسلام- به پاسخ سوالات قبلی مراجعه نمایید


کاربر مهمان
1400/10/10 2:13
0
0
با سلام و احترام آیا دانشگاه علم و صنعت ایران جز 5تا دانشگاه برتر دولتی است

باسلام- رتبه بندی دانشگاه ها توسط پایگاه استنادی جهان اسلام(ISC) انجام می شود


کاربر مهمان
1400/10/10 1:58
0
0
سلام. رشته زبان و ادبیات فارسی هم شامل هیئت علمی این فراخوان میشه؟ ممنون میشم پاسخ بدین

باسلام- خیر


کاربر مهمان
1400/10/10 1:12
0
0
سلام و عرض ادب ممنون میشم مشخصا بفرمایید آیا در فراخوان جذب هیات علمی، شرط سنی برای آقایان و خانم ها با مدرک دکتری چقدر است؟ سپاسگزارم.

باسلام- شرایط سنی مطابق شرایط استخدامی سپاه پاسداران می باشد


کاربر مهمان
1400/10/10 1:3
0
0
با سلام و احترام.ایا محل خدمت تهران است یا در سایر استانها مثلا مشهد هم تشکیلاتی برای خدمت دارید.تشکر

باسلام- در حال حاضر تنها در شهر تهران می باشد


کاربر مهمان
1400/10/09 22:25
1
0
سلام و عرض وقت بخیر اعضای هیئت علمی دانشگاه های سراسری هم می توانند به نحوی همکاری یا جذب مشاوره ای شوند؟ - کوهستانی

باسلام- میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا توسط دانشکده مربوطه بررسی رزومه و سوابق علمی شما صورت پذیرد


کاربر مهمان
1400/10/09 22:24
0
0
با سلام و وقت بخیر امکان ویرایش فایل ارسالی می باشد؟از کدام قسمت؟

باسلام- مجددا می توانید ثبت نام نمایید


کاربر مهمان
1400/10/09 20:48
0
0
اگر مدارک تایید شد، ولی به هر دلیلی نشد که در مصاحبه شرکت کرد پذیرش ملغی میشه؟

باسلام- درصورت تایید سوابق علمی، فرصت مجدد مصاحبه قرارداده خواهد شد


کاربر مهمان
1400/10/09 20:38
0
0
با سلام و احترام آیا برای فارغ التحصیلان دکتری با ۳۷ سال و سابقه کار موثر ۱۰ سال، امکان پذیرش وجود دارد؟

باسلام- میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا توسط دانشکده مربوطه بررسی رزومه و سوابق علمی شما صورت پذیرد


کاربر مهمان
1400/10/09 20:38
0
1
من رتبه 4 کنکور دکتری هستم برای این گروه از متقاضیان چه امتیازی وجود دارد؟

باسلام- در بخش شرایط اختصاصی توضیح داده شده است


کاربر مهمان
1400/10/09 20:36
0
0
با سلام ، فعالیت در بسیج را من امروز اقدام کنم ممکنه بعد از فراخوان کارت آن صادر شود... از این جهت مشکلی نداره؟

باسلام- درصورت تایید سوابق علمی، تا زمان ارسال پرونده به گزینش فرصت ارائه مدارک فعالیت در بسیج را دارید


کاربر مهمان
1400/10/09 7:13
3
2
.سلام.خداقوت فراخوان برای رشته علوم قرآن و حدیث هم هست؟ فرزندان پاسدار و ایثارگران دارای اولویت در پذیرش هستند؟ - ابراهیمی

باسلام- بله در مرکز علم و فناری اسلامی ثبت نام نمایید- بررسی سوابق به صورت جامع علمی و فرهنگی خواهد بود


کاربر مهمان
1400/10/09 3:12
0
1
سلام و خسته نباشید فایل رزومه ارسال نمیشه چکار کنیم؟- جنتی

باسلام- سامانه مشکلی ندارد- مجددا تلاش کنید


کاربر مهمان
1400/10/09 1:15
0
3
اینکه استخدام سپاه میشن به چه معناست؟ افراد به عنوان اعضای هیات علمی دانشگاه و وزارت علوم جذب نمیشن؟

باسلام- همانطور که در فرایند جذب توضیح داده شد، متقاضیان ابتدا در سپاه استخدام می شوند و سپس به عنوان پژوهشگر و هیئت علمی در دانشگاه مشغول به خدمت می شوند و درصورت کسب شرایط علمی پرونده ایشان برای وزارت علوم تحقیقات و فناوری ارسال می شود


کاربر مهمان
1400/10/08 23:46
0
1
باسلام و احترام، آیا من فارغ‌التحصیل دکتری رشته مهندسی مکانیک بیوسیستم (مکانیک ماشینهای کشاورزی) از دانشگاه تبریز می باشم. می تونم در این فراخوان در رشته مهندسی مکانیک دانشکده فنی مهندسی شرکت کنم؟

باسلام- بله


کاربر مهمان
1400/10/08 23:24
0
0
با سلام. رشته دکتری "هواشناسی کشاورزی" نیز مشمول شرکت در فراخوان می شود و اگر می شود در کدام دانشکده؟(دروس تخصصی هوا و اقلیم شناسی و نیز دروس مرتبط با سنجش از دور و تصاویر ماهواره ای، از درس تخصصی رشته ما است) - قلی پور

باسلام- بستگی به رزومه و سوابق علمی شما دارد- میتوانید ثبت نام نمایید تا توسط دانشکده مربوطه ارزیابی انجام شود


کاربر مهمان
1400/10/08 22:59
0
0
سلام،ببخشید جذب اعضای هیات علمی دانشگاه،آیا محدودیت سنی هم دارد و شامل بازنشستگان نیز می شود یاخیر؟ - جعفر جعفری فرد

باسلام- این فراخوان مختص متقاضیان جدید الاستخدام یا شاغلان رسمی است و بازنشستگان نمی توانند در فراخوان شرکت کنند


کاربر مهمان
1400/10/08 21:38
0
0
با سلام بنده دکتری اقتصاد کشاورزی هستم ایا میتوانیم در زیر شاخه رشته های اقتصاد شرکت کنیم؟

باسلام- میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا توسط دانشکده مربوطه بررسی رزومه و سوابق علمی شما صورت پذیرد


کاربر مهمان
1400/10/08 21:31
0
0
بنده دکترای معارف اسلامی (گرایش انقلاب اسلامی) دارم ایا رشته ما مورد نیاز هست که شرکت کنیم؟

باسلام- میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا توسط دانشکده مربوطه بررسی رزومه و سوابق علمی شما صورت پذیرد


کاربر مهمان
1400/10/08 20:2
0
1
با سلام ایا دانشگاه شیراز جزء دانشگاه های برتر محسوب می شود

باسلام- رتبه بندی دانشگاه ها توسط پایگاه استنادی جهان اسلام(ISC) انجام می شود


کاربر مهمان
1400/10/08 19:25
0
0
با سلام آیا خانم با دکتری مدیریت ورزشی میتواند در فراخوان شرکت کند؟

باسلام- میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا توسط دانشکده مربوطه بررسی رزومه و سوابق علمی شما صورت پذیرد


کاربر مهمان
1400/10/08 16:35
0
0
با سلام. آیا برای کادر رسمی سپاه هم امکان ثبت نام وجود دارد؟ - خردمند

باسلام- بله


کاربر مهمان
1400/10/08 15:46
0
0
سلام. وقت بخیر و خسته نباشید. آیا فردی که معافیت پزشکی دارد امکان ثبت نام دارد یا خیر؟

باسلام- بله در فرایند گزینشی بررسی میشود


کاربر مهمان
1400/10/08 15:41
0
0
سلام. آیا رشته مهندسی عمران-گرایش مهندسی و مدیریت منابع آب می تواند در فراخوان شرکت کند؟ برای کدام دانشکده ها امکان ثبت درخواست وجود دارد؟

باسلام- میتوانید در فراخوان ثبت نام نمایید تا توسط دانشکده مربوطه بررسی رزومه و سوابق علمی شما صورت پذیرد- دانشکده پدافندغیزعامل


کاربر مهمان
1400/10/08 11:46
1
8
باسلام خدا قوت آیا شرکت در جذب، شرط سنی دارد یا ندارد؟ اگر دارد چه سنی برای خانم ها و آقایان است؟
کاربر مهمان
1400/10/08 10:7
0
4
آیا پرسنل ارتش که سابقه بسیج ندارند می توانند در این فراخوان شرکت کنند؟

باسلام- منتخبین این فراخوان به استخدام سپاه در خواهند آمد


کاربر مهمان
1400/10/08 10:7
0
1
با سلام. طبق پاسخ های مدیر، بانوان محترم در حال حاضر امکان ثبت نام در این فراخوان را ندارند. درسته؟ لطفا شفاف پاسخ دهید.

باسلام- طبق توضیحات گفته شده، خانم ها هم میتوانند در این فراخوان ثبت نام نمایند و درصورت فراهم شدن شرایط رشته ای ایشان، با ایشان تماس گرفته خواهد شد


کاربر مهمان
1400/10/08 9:58
0
0
با سلام اگر سابقه همکاری دربسیج نداشته باشیم می توانیم در فراخوان شرکت کنیم؟

باسلام- یکی از شرایط گزینش استخدامی داشتن سوابق بسیج است- میتوانید فعالیت خود را در بسیج از امروز آغاز کنید


کاربر مهمان
1400/10/08 9:45
0
0
با سلام بنده برای دو دانشکده جهت جذب ثبت نام نموده ام ولی بعد از ارسال رزومه و ثبت نام، متوجه شدم که رزومه ام کامل نیست سوال بنده اینه که آیا میشه مجدداً ثبت نام کرد و رزومه فرستاد؟ با تشکر - جواد علی بیگی

باسلام- بله امکان ثبت نام مجدد وجود دارد و ثبت نام جدید شما مبنای تصمیم خواهد بود


کاربر مهمان
1400/10/08 0:22
0
0
سلام. من خانم هستم و دکترای ریاضی کاربردی با رزومه خوب دارم. میتونم در فراخوان شرکت کنم؟

باسلام- طبق توضیحات گفته شده، خانم ها هم میتوانند در این فراخوان ثبت نام نمایند و درصورت فراهم شدن شرایط رشته ای ایشان، با ایشان تماس گرفته خواهد شد


کاربر مهمان
1400/10/08 0:2
0
0
باسلام فراخوان شامل محدودیت سنی است یا خیر؟

باسلام- محدودیت سنی مطابق قوانین استخدامی در سپاه است. البته امکان انتقال اعضای محترم هیئت علمی وجود دارد


کاربر مهمان
1400/10/07 18:44
0
0
امکان ثبت نام برای خانم ها هست؟

باسلام- واحد خواهران دانشگاه جامع امام حسین(ع) از سال 1400 به صورت مستقل در قالب جذب دانشجوی خواهر در 8 رشته کارشناسی ارشد راه اندازی شده است درصورت فراهم شدن شرایط، این رشته ها توسعه خواهند یافت


کاربر مهمان
1400/10/07 18:42
1
0
با سلام. آیا رشته جغرافیا و برنامه ریزی هم مشمول میشود؟

باسلام- بله


کاربر مهمان
1400/10/07 18:26
0
0
با سلام آیا بانوان هم می توانند در این فراخوان شرکت کنند؟ و آیا شرط بومی بودن در پذیرش این فراخوان موثر هست؟ ممنون

باسلام- بله- واحد خواهران دانشگاه جامع امام حسین(ع) از سال 1400 به صورت مستقل در قالب جذب دانشجوی خواهر در 8 رشته کارشناسی ارشد راه اندازی شده است درصورت فراهم شدن شرایط، این رشته ها توسعه خواهند یافت


کاربر مهمان
1400/10/07 17:41
1
0
سلام. پنج دانشگاه دولتی برتر از دیدگاه دانشگاه امام حسین (ع) کدام دانشگاه ها هستند؟

باسلام- براساس رتبه بندی ISC


کاربر مهمان
1400/10/07 17:2
0
0
با سلام. آیا رشته ادبیات فارسی، دارای رزومه در حوزه مطالعات ادیان و آخرالزمان شناسی امکان جذب به عنوان پژوهشگر دارد؟

باسلام- می توانید ثبت نام نمایید تا برریس توسط دانشکده مربوطه انجام شود


کاربر مهمان
1400/10/07 16:50
0
0
سلام علیکم طلاب متقاضی سطح ۴ و افرادی که رشته تخصصی مدیریت قرآنی را خوانده اند امکان شرکت در فراخوان را دارند؟

باسلام- بله


کاربر مهمان
1400/10/07 0:13
0
1
سلام با مدرک ارشد هوش مصنوعی و رباتیکز نمیشه ثبت نام کرد دارای رزومه خوبی هستم

باسلام- فراخوان جذب مختص فارغ التحصیلان و دانشجویان سال آخری دکتری می باشد


کاربر مهمان
1400/10/06 23:21
0
1
رشته زمین شناسی در گروه علوم پایه را هم شامل می شود؟

باسلام- در دانشکده علوم پایه و دانشکده پدافندغیرعامل می توانید ثبت نام نمایید


کاربر مهمان
1400/10/06 22:47
0
0
سلام. به نظر میاد فقط برای آقایان هست. بله؟ یا برای خانمها هم با شرایطی استخدام دارید؟

باسلام- واحد خواهران دانشگاه جامع امام حسین(ع) از سال 1400 به صورت مستقل در قالب جذب دانشجوی خواهر در 8 رشته کارشناسی ارشد راه اندازی شده است درصورت فراهم شدن شرایط، این رشته نیز توسعه خواهند یافت


کاربر مهمان
1400/10/06 19:49
0
0
این دانشگاه فقط برای آقایان است؟ خانم ها نمی توانند ثبت نام کنند؟ و فقط برای مقطع دکتری است؟

باسلام- واحد خواهران دانشگاه جامع امام حسین(ع) از سال 1400 به صورت مستقل در قالب جذب دانشجوی خواهر در 8 رشته کارشناسی ارشد راه اندازی شده است درصورت فراهم شدن شرایط، این رشته نیز توسعه خواهند یافت


کاربر مهمان
1400/10/06 18:43
0
0
آیا خانم ها نیز میتوانند در فراخوان شرکت کنند؟

باسلام- واحد خواهران دانشگاه جامع امام حسین(ع) از سال 1400 به صورت مستقل در قالب جذب دانشجوی خواهر در 8 رشته کارشناسی ارشد راه اندازی شده است درصورت فراهم شدن شرایط، این رشته نیز توسعه خواهند یافت


کاربر مهمان
1400/10/06 13:10
1
0
آیا فرآیند فراخوان جذب پژوهشگر و هیات علمی در گروه سنجش از دور در شهریور امسال صورت پذیرفت یا خیر؟ ممنون

باسلام- مجددا میتوانید در این فراخوان متمرکز دانشگاه شرکت نمایید


کاربر مهمان
1400/10/06 0:38
0
1
سلام وقت بخیر ببخشید معیار تشخیص دانشجوی سال آخر دکتری چیست؟

باسلام- در صورت تایید رزومه، در جلسه مصاحبه حضوری بررسی خواهد شد


کاربر مهمان
1400/10/05 19:32
1
0
سلام.آیا منظور از سال آخر دکتری، ترم هفت و هشت و به بالاست؟ بنده درحال اتمام ترم هفتم هستم - سراجی

بسلام- بله مشکلی نیست


کاربر مهمان
1400/10/04 23:1
0
1
با سلام و احترام. آیا رشته ادبیات فارسی نیز مورد نیاز است؟

باسلام- درحال حاضر خیر


کاربر مهمان
1400/10/04 11:36
0
1
باسلام و احترام. دانشگاه صنعتی امیرکبیر جزء 5 دانشگاه دولتی برتر درنظر گرفته می شود؟ باتشکر

باسلام- بله


کاربر مهمان
1400/10/04 10:34
1
0
با سلام آیا دانشجوی دکتری ورود ۱۴۰۰ دانشگاه خیلی معتبر و دارای رزومه علمی و مذهبی خیلی قوی می تواند رزومه جهت دعوت به مصاحبه ارسال کند و احتمال پذیرش هست؟

باسلام- بله شرکت در فراخوان آزاد است


کاربر مهمان
1400/10/03 21:59
1
0
سلام در عکس نانوفناوری در دانشکده علوم پایه نوشته شده اما در متن سایت در دانشکده فنی و مهندسی آیا هر دو دانشکده متقاضی هستند - سادآور

باسلام- رشته های مورد نیاز دانشکده ها در متن سایت موجود است. در پوستر رشته ها به صورت حوزه ای و کلی اشاره شده است


کاربر مهمان
1400/10/02 15:21
0
0
با سلام و احترام ، فارغ التحصیل دکترا دانشگاه آزاد های تهران هم میتوانند شرکت کنند؟- محمد جعفری

باسلام- شرکت در این فراخوان آزاد می باشد


کاربر مهمان
1400/10/01 9:33
7
3
دانشگاه جامع امام حسین در یک جمله، نمونه بارز یک دانشگاه برتر منطبق بر اهداف اسلامی است که با مدیریت جامع و جهادی خود نه تنها قدم بر توسعه آموزش و پژوهش بر می دارد بلکه با تولید علم و توسعه فناوری های نوین و برتر و پیاده سازی و اجرای آن کمک بزرگی به ترقی و تعالی زیر ساخت های کشور عزیز ایران می کند. - دکتر یگانه
کاربر مهمان
1400/09/29 8:22
2
11
سلام در عکس رشته مهندسی شیمی درج نشده است یا در عکس که نام رشته مهندسی نیست و یا در متن اطلاعیه که نام رشته مهندسی شیمی هست مشکل وجود دارد

باسلام- در پوستر فراخوان تنها به برخی از رشته ها اشاره شده است


نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: