اخبار > آغاز ثبت نام بن کارت اعتباری نمایشگاه کتاب تهران

استاد تراز انقلاب اسلامی

نقش اساتید در دانشگاه تمدّن‌ساز

اخبار مربوط به اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه

 


چاپ خبر Print

آغاز ثبت نام بن کارت اعتباری نمایشگاه کتاب تهران


ویژه اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه جامع امام حسین(ع)

آغاز ثبت نام بن کارت اعتباری نمایشگاه کتاب تهران

اعضای محترم هیئت علمی و دانشجویان فرهیخته دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام می‌توانند از امروز با مراجعه به سایت نمایشگاه کتاب به آدرس https://bon.tibf.ir نسبت به دریافت بن کارت اعتباری خرید کتاب اقدام کنند.

سقف یارانه اعتباری خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب 350 هزار تومان است که از این مقدار، 150 هزار تومان توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت می‌شود؛ اعضای هیئت علمی هم سهمیه‌ای 600 هزار تومانی دارند که مبلغ 300 هزار تومان آن توسط وزارت فرهنگ پرداخت می‌شود.

این بن خرید، تنها در بخش مجازی سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران قابل استفاده است و به کد ملی متقاضیان اختصاص پیدا می‌کند و هر کد ملی تنها یک بار مجاز به دریافت یارانه کتاب خواهد بود.

سی و سومین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب از 21 تا 31 اردیبهشت ماه امسال، به صورت حضوری در مصلی امام خمینی (ره) و مجازی در سامانه https://book.icfi.ir برگزار می‌شود.

 

لینک خرید کتابهای انتشارات دانشگاه جامع امام حسین(ع) از نمایشگاه مجازی کتاب


نکات نمایشگاه کتاب:

 • نمایشگاه کتاب از تاریخ 21 تا 31 اردیبهشت  به دو صورت فیزیکی و مجازی برگزار می شود.
 • استفاده از یارانه اعتباری «صرفا» در خرید غیرحضوری و از طریق سامانه فروش (کلیک نمایید)  امکان پذیر است. بنابراین عرضه و فروش کتب توسط ناشران در محل نمایشگاه، آزاد و به صورت "نقدی" شامل تخفیف ناشر خواهد بود.
 • سقف یارانه اعتباری خرید کتاب برای دانشجویان وطلاب  350 هزار تومان است که از این مبلغ  200 هزار تومان آورده دانشجویان وطلاب است و  150 هزار تومان سهم معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی با مشارکت بانک صادرات ایران است.
 • سقف یارانه اعتباری خرید کتاب برای اعضای هیئت علمی 600 هزار تومان است که از این مبلغ  300 هزار تومان آورده عضو هیئت علمی و  300 هزار تومان سهم معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مشارکت بانک صادرات ایران است.
 • یارانۀ خرید کتاب (بن کتاب) به صورت «اعتبار خرید» به کد ملی متقاضیان اختصاص می ­یابد، لذا برای ثبت نام نیاز به واریز وجه نیست.
 • اعتبار یارانه سهم خریدار در هنگام خرید کتاب در سامانه فروش (کلیک نمایید) محاسبه و از صورتحساب خرید کسر می­ گردد.
 • با توجه به محدودیت بودجۀ اختصاص یافته و سقف اعتباری تعیین شده برای هر استان، اولویت ثبت نام با متقاضیانی است که زودتر اقدام نموده اند. بدیهی است پس از تکمیل ظرفیت و اعتباراستان، امکان ثبت نام متقاضیان جدید نخواهد بود.
 • لطفاً فرایند ثبت نام را تا دریافت این پیامک: «یارانه خرید کتاب روی کد ملی شما شارژ شد» از طریق شماره 30004141 ادامه دهید تا عملیات ثبت نام و دریافت اعتبار در وضعیت "نهایی شده" قرار گیرد.
 • هر کد ملی تنها یکبار مجاز به دریافت یارانۀ خرید کتاب (بن کتاب) می باشد.
 • هنگام ثبت ­نام، شماره تلفن ­همراه باید فعال، در دسترس و «در اختیار» شخص ثبت نام کننده (کد ملی خریدار) باشد.
 • شماره تلفن همراه ثبت نام کننده الزاما بایستی متعلق به کد ملی درج شده باشد.

 • پنج شنبه ١٤ ارديبهشت ١٤٠١ - ٠٩:٢٠ / شماره خبر: ٢٨٩٦ / تعداد نمایش خبر: 986
  پنج شنبه ١٤ ارديبهشت ١٤٠١ - ٠٩:٢٠ / Code: ٢٨٩٦ / Number: 986
  کاربر مهمان
  1401/02/21 15:28
  0
  0
  با سلام، آیا برای فارغ التحصیلانی که طرح جایگزین خدمت سربازی خود را در دانشگاه می گذرانند امکان استفاده از بن کتاب هست؟ - علی کیا

  باسلام- خیر- این طرح مخصوص اعضای محترم هیئت علمی و دانشجویان فعلی دانشگاه می باشد


  کاربر مهمان
  1401/02/16 11:17
  0
  0
  سلام وعرض ادب بنده موقع ثبت نام و وارد کردن شماره دانشجویی اخطار عدم ارسال اطلاعات از طرف دانشگاه داده شد لطف کنید این مشکلو برطرف کنید . ممنون - مهربانی

  باسلام- ثبت نام دانشجویان دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام مشکلی ندارد- با مدیریت تربیتی دانشجویی تماس بگیرید


  کاربر مهمان
  1401/02/15 23:17
  0
  0
  سلام من هر چی کد ملی وشماره دانشجویی وارد می کنم خطا میده که اطلاعات از طرف دانشگاه ارسال نشده بنده سال قبلم همین مشکلو داشتم تمنا میکنم این مشکلو حل کنید خواهشا

  باسلام- ثبت نام دانشجویان دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام مشکلی ندارد- با مدیریت تربیتی دانشجویی تماس بگیرید


  نظر شما
  نام :
  ايميل : 
  *نظرات :
  متن تصویر را وارد کنید: