صفحه اصلي > تازه های دانش و دانشگاه 

اخبار > نشست تعاملی فرمانده دانشگاه جامع امام حسین(ع) با فرمانده سپاه امام رضا(ع)

 


چاپ خبر Print

نشست تعاملی فرمانده دانشگاه جامع امام حسین(ع) با فرمانده سپاه امام رضا(ع)


نشست تعاملی دکتر محمدرضا حسنی آهنگر، فرمانده دانشگاه جامع امام حسین(ع) با سردار سیدهاشم غیاثی، فرمانده سپاه امام رضا(ع) در مشهد مقدس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع امام حسین_علیه السلام_دکتر محمد رضا حسنی آهنگر ریاست این دانشگاه، در نشست تعاملی با سردار سرتیپ پاسدار سید هاشم غیاثی  فرمانده سپاه امام رضا (ع)با اشاره به حوزه تربیت آموزش  اظهار داشت: در دانشگاه جامع امام حسین(ع) حدود ۱۰۵ رشته در مقطع کارشناسی ارشد و ۳۲ رشته در مقطع دکتری آموزش داریم.

 

دکتر حسنی آهنگر با بیان اینکه در حوزه های تربیت و آموزش، فرهنگ عمومی و جنگ ترکیبی مجموعه های ما اقدامات خوبی انجام دادند، افزود: در طول سال بازدیدهای مستمری از مجموعه ها صورت می گیرد و دانشگاه در حوزه جنگ ترکیبی فعال هستند.


وی با بیان اينکه تمرکز دشمن  در جنگ نرم  جوانان کشورمان هستند،  یادآور شد: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در جلسه ای که با فرهنگیان داشتند روی موضوع هویت فرهنگی بسیار تاکید داشتند.

 


در ادامه این نشست سردار غیاثی به جنگ ترکیبی دشمنان علیه  نظام  مقدس جمهوری اسلامي اشاره کرد و گفت: دشمنان نقشه ها و فتنه های مختلفی علیه انقلاب اسلامی طراحی می کنند و اوج آن را در سال ۱۴۰۱ دیدیم.


وی با بیان اينکه اقدامات مناسبی برای مقابله با جنگ ترکیبی دشمنان انجام شده است،  افزود: دانشگاه  جامع امام حسین (ع) می تواند در حوزه جنگ ترکیبی دشمن به سپاه های استانی کمک کند.


سردار غیاثی یادآور شد: آمادگی داریم در هر حوزه ای به دانشگاه امام حسین(ع) کمک کنیم و ظرفیت بالایی داریم.


وی با بیان اينکه از طرح ها و برنامه های دانشگاه جامع امام حسین(ع) استقبال می کنیم، یادآور شد: متناسب با حوادث و اقتضائات روز در فضای مجازی فعال هستیم.


سردار غیاثی به برگزاری کنگره های شهدا در استان اشاره کرد و گفت: ما تنها استانی هستیم که ۵ کنگره ملی داریم و اولین کنگره سبزوار در روز ۴ خرداد با ۲هزار شهید برگزار می شود.


وی خاطر نشان کرد:  برای روز ۲۲ اردیبهشت مراسم رونمایی از تقریظ مقام معظم رهبری( مدظله العالی) را داریم، آمادگی کامل داریم در همه حوزه ها آمادگی همکاری با  دانشگاه جامع امام حسین(ع) را داریم و پای کار هستیم.

انتهای پیام/

 

 

کانال رسمی دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام در پیام رسان های ایتا، بله و روبیکا:

http://eitaa.com/ihu_ac_ir

http://ble.ir/ihu_ac_ir

 https://rubika.ir/ihu_ac_ir


شنبه ١٥ ارديبهشت ١٤٠٢ - ٠٦:٢٨ / شماره خبر: ٣٨٩١ / تعداد نمایش خبر: 237
شنبه ١٥ ارديبهشت ١٤٠٢ - ٠٦:٢٨ / Code: ٣٨٩١ / Number: 237
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: