صفحه اصلي > تازه های دانش و دانشگاه 

اخبار > کتاب " Advances in Nanofluid Heat Transfer" با همکاری پژوهشگران دانشگاه جامع امام حسین(ع) توسط انتشارات بین‌المللی الزویر (Elsevier) منتشر شد

 


چاپ خبر Print

کتاب " Advances in Nanofluid Heat Transfer" با همکاری پژوهشگران دانشگاه جامع امام حسین(ع) توسط انتشارات بین‌المللی الزویر (Elsevier) منتشر شد


ذکر نام دانشگاه جامع امام حسین (ع) به عنوان یک قطب علمی در حوزه نانوسیالات در کنار سایر دانشگاه‌های جهان بر اهمیت موفقیت اخیر پژوهشگران این دانشگاه در تالیف فصولی از این کتاب ارزشمند می افزاید.

کتاب

کتاب " Advances in Nanofluid Heat Transfer" با همکاری دکتر سعید اسفنده، دکتر محمد حسن کامیاب و دکتر محمد همت اسفه از پژوهشگران دانشگاه جامع امام حسین(ع)، توسط انتشارات علمی معتبر و بین‌المللی الزویر (Elsevier) منتشر شد.

ذکر نام دانشگاه جامع امام حسین (ع) به عنوان یک قطب علمی در حوزه نانوسیالات در کنار سایر دانشگاه‌های معتبر جهانی بر اهمیت موفقیت اخیر پژوهشگران این دانشگاه در تالیف فصولی از این کتاب ارزشمند می افزاید.

تمرکز این کتاب بر کاربردهای پیشرفته نانوسیالات در علوم مختلف بوده که بخش های کاربرد نانوسیالات در آب شیرین کن های خورشیدی و موتورهای احتراق داخلی توسط پژوهشگران دانشگاه جامع امام حسین (ع) نگارش و به انجام رسیده است.

روابط عمومی دانشگاه جامع امام حسین (ع) این موفقیت را به پژوهشگران نخبه این دانشگاه تبریک می گوید و توفیقات علمی روزافزون را برای ایشان آرزو دارد.

 

دانلود فصل 10 کتاب " Advances in Nanofluid Heat Transfer" با همکاری پژوهشگران دانشگاه جامع امام حسین(ع)

دانلود فصل 11 کتاب " Advances in Nanofluid Heat Transfer" با همکاری پژوهشگران دانشگاه جامع امام حسین(ع)

 

 

کانال رسمی دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام در پیام رسان های ایتا، بله و روبیکا:

http://eitaa.com/ihu_ac_ir

http://ble.ir/ihu_ac_ir

 https://rubika.ir/ihu_ac_ir


پنج شنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠٢ - ٠٩:٣١ / شماره خبر: ٣٩١٣ / تعداد نمایش خبر: 101
پنج شنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠٢ - ٠٩:٣١ / Code: ٣٩١٣ / Number: 101
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: