اخبار > مرحله انجام مصاحبه و ارزیابی تخصصی آزمون ورودی دکتری تخصصی سال 1401


دانشجوی تراز انقلاب اسلامی

نقش دانشجویان در دانشگاه تمدّن ساز

اخبار مربوط به دانشجویان دانشگاه

 


چاپ خبر Print

مرحله انجام مصاحبه و ارزیابی تخصصی آزمون ورودی دکتری تخصصی سال 1401


مهلت ثبت نام: تاریخ دوشنبه 1401/03/02 لغایت شنبه 1401/03/07

مرحله انجام مصاحبه و ارزیابی تخصصی آزمون ورودی دکتری تخصصی سال 1401

ضمن آرزوی موفقیت و سلامتی به اطلاع آن دسته از داوطلبان محترم که حد نصاب نمره علمی لازم را مطابق کارنامه آزمون کتبی ورودی دکتری تخصصی سال 1401 سازمان سنجش آموزش کشور را کسب و كدرشته محل‌های مربوط به این دانشگاه را در سامانه سازمان سنجش آموزش کشور انتخاب نموده‌اند، می‌رساند:

1. داوطلبان گرامی لازم است از دوم لغایت هفتم خرداد نسبت به ثبت‌نام الکترونیکی در سامانه گلستان دانشگاه (www.golestan.ihu.ac.ir) و همچنین تکمیل اطلاعات و ارسال مدارک و رزومه علمی اقدام نمایند. 

تذکر مهم: انتخاب دانشجو در دوره هاي نوبت دوم فقط از ميان شاغلين رسمی نيروهاي مسلح انجام ميگيرد، لذا سایر داوطلبان محترم از ثبت‌نام در سایت و پرداخت هزینه در دوره های نوبت دوم خودداری نمایند.

2. جلسه مصاحبه و ارزیابی تخصصی و گزینشی بصورت حضوری از نیمه خردادماه برگزار می‌گردد، لذا برنامه دقیق زمان‌بندی و اطلاعیه‌های تکمیلی از طریق وبگاه دانشگاه به آدرس www.ihu.ac.ir متعاقباً منتشر خواهد شد.


نحوه ثبت نام: 

1) کلیه متقاضیان می‌بایست از تاریخ دوشنبه 1401/03/02 تا شنبه 1401/03/07 به آدرس https://golestan.ihu.ac.ir مراجعه و مطابق اطلاعیه‌ها اقدام نمایند.

2) پیش از اقدام به ثبت نام، از آماده‌سازی مدارک لازم اطمینان حاصل فرمایید.

3) پس از مراجعه به سامانه گلستان، در قسمت «ورود به سیستم»، با شناسه کاربری=شماره داوطلبی+01400 و گذرواژه‌ای=کدملی خود، وارد سامانه شوید.

4) در منوی «مراحل پذیرش»، گام به گام به تکمیل اطلاعات لازم بپردازید.

5) هزینۀ ثبت نام را پرداخت نموده و مدارک لازم را با توجّه به حجم معیّن، بارگذاری نمایید. 

6) لازم است فرم‌ روزمه را که از طریق این فراخوان و وب‌گاه دانشگاه دریافت نموده‌اید، پس از تکميل به فرمت PDF تبدیل نمایيد. سایر مدارک لازم را نیز با وضوح اسکن نمایيد و آن‌ها را در فرمت‌های مشخّص شده برای هر فایل، در سامانه بارگذاری نمایيد. 

7) حتماً گواهی انجام ثبت‌نام را از سامانه دریافت کنید و برای مراحل بعد نزد خود نگاه دارید. 

 

راهنمای سامانه گلستان:


مدارک لازم برای ثبت‌نام:

1. رزومۀ علمی و اجرایی متقاضی براساس قالب استاندارد دانشگاه (لینک دانلود)

2. تصویر صفحه اول شناسنامه 

3. تصویر پشت و روی کارت ملي

4. صورت‌جلسه دفاع از پایان‌نامه کارشناسي ارشد (مخصوص داوطلباني که از پایان نامه کارشناسي ارشد خود دفاع کرده‌اند، امّا هنوز درجۀ پایان نامه در ریز نمرات داوطلب ثبت نشده است). 

5. مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و ریز نمرات آن‌ها

تبصره ۱- آن دسته از داوطلبانی که فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.

تبصره ۲- آن دسته از دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ 31/06/1401 در مقاطع کارشناسی‌ارشد و یا دکتری حرفه‌ای فارغ‌التحصیل خواهند شد، می‌بایست اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه محل تحصیل، مربوط به معدل واحدهای گذرانده تا تاریخ 30/11/1400 را بارگذاری نمایند.

6. اصل حکم کارگزینی برای داوطلبان حائز شرایط سهمیه مربیان رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری

7. ارائه گواهی استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران برای متقاضیان

8. دو توصيه‌نامه که توسّط استاد مقاطع قبلی متقاضي تکميل شود.

9. مدرک معتبر زبان (در صورت وجود) 

10. پرداخت هزینه ثبت نام به مبلغ 1100000 ریال (یکصد و ده هزار تومان) که لازم است صرفاً به صورت الکترونيکي از طریق «درگاه پرداخت مندرج در سامانۀ گلستان دانشگاه» واریز گردد. 


شرایط دانشگاه:

1) انتخاب هدفمند دانشجو در سال تحصيلي 1402 - 1401 به ترتيب از ميان پايوران سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، شاغلين ساير سازمانهاي نيروهاي مسلح، بسيجيان فعال و ساير متقاضيان معتقد و مومن به انقلاب اسلامي خواهد بود.

 تبصره 1: داوطلبان نبايد در استخدام و يا متعهد خدمت به ساير سازمانها و وزارتخانههاي دولتي و عمومي باشند (به غير از شاغلين سازمانهاي نيروهاي مسلح). 

تبصره 2: انتخاب دانشجو در دورههاي نوبت دوم فقط از ميان شاغلين رسمی نيروهاي مسلح انجام ميگيرد. 

2) پايوران سپاه ميبايست موافقت كتبي و بدون قيد و شرط با ادامه تحصيل خود را از مركز عمليات معاونت نيروي انساني سپاه پاسداران انقلاب اسلامي (برابر مجموعه ضوابط و مقررات دانشجويي) قبل از ثبتنام در آزمون دريافت و در زمان مصاحبه به دانشگاه ارايه دهند.

3) شاغلين ساير سازمانهاي نيروهاي مسلح جهت انجام مصاحبه ميبايست موافقت كتبي و بدون قيد و شرط با ادامه تحصيل خود را از بالاترين مقام رسمي سازمان متبوع دريافت و در زمان مصاحبه به دانشگاه تحويل نمايند.

4) تسهيلات: 4-1- دانشجويان در صورت اجراي پروژههاي واگذار شده از سوي دانشگاه و تأييد مراجع ذيربط، ميتوانند از امكان بهرهمندي كسر خدمت سربازي متناسب با ميزان همكاري، برخوردار شوند. 4-2- براي دانشجويان غيربورس رتبههاي تك رقمي آزمون كتبي برگزار شده توسط سازمان سنجش آموزش كشور، علاوه بر كمك هزينه تحصيلي به مبلغ سي ميليون ريال، استفاده از خوابگاه در طول تحصيل در سنوات مجاز رايگان خواهد بود. 4-3- در صورت تمايل دانشجويان غيربورس، پس از فارغ التحصيلي در صورت داشتن شرايط به مراكز علمي و تخصصي سپاه جهت انجام خدمت مقدس سربازي معرفي خواهند شد. 4-4- به دانشجويان همكار و فعال در پروژههاي تحقيقاتي مصوب مطابق ضوابط دانشگاه پژوهانه (حقالزحمه پژوهشي) پرداخت ميگردد. 5-4- تمامي پذيرفتهشدگان از امكانات ورزشي، كارگاههاي مهارت افزايي، برنامههاي فوق برنامه دانشگاه به صورت رايگان بهرهمند ميگردند.

5) ساير شرايط: 5-1- تمام داوطلبان ميبايست واجد صلاحيتهاي عمومي سپاه بوده و در مراحل مصاحبه و آزمون شفاهي امتياز لازم را كسب نمايند. 5-2- پذيرش نهايي از بين معرفيشدگان چندبرابرظرفيت و پس از احراز شرايط لازم به ترتيب اولويت صورت ميگيرد و دانشگاه در رد يا قبولي داوطلبان مخير است. 5-3- سپاه هيچگونه تعهدي مبني بر جذب و استخدام كليه پذيرفتهشدگان غير بورس را ندارد. 5-4- پایاننامه دانشجويان بصورت هدفمند در راستاي حل نظام مسايل و رفع نياز پژوهشي دانشگاه تعريف و هدايت ميشود.

خوابگاه:به تمام دانشجويان غيربومي خوابگاه مجردي تعلق ميگيرد.

 آشنایی با رشته های دکتری تخصصی دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام

آشنایی بیشتر با دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام

 

 

کانال رسمی دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام در پیام رسان های روبیکا، بله و ایتا:

http://eitaa.com/ihu_ac_ir

http://ble.ir/ihu_ac_ir

https://rubika.ir/ihu_ac_ir


شنبه ٢ خرداد ١٤٠١ - ١٩:٣١ / شماره خبر: ٢٩٣٥ / تعداد نمایش خبر: 13231
شنبه ٢ خرداد ١٤٠١ - ١٩:٣١ / Code: ٢٩٣٥ / Number: 13231
کاربر مهمان
1401/03/05 12:39
1
5
سلام وقت بخیر، طبق لیست سازمان سنجش دهم خرداد مصاحبه انجام می شود؟

باسلام- زمان مصاحبه توسط دانشکده های مربوطه به داوطلبانی که در سامانه گلستان ثبت نام کرده اند اطلاع رسانی شده است


کاربر مهمان
1401/03/05 9:4
0
0
اینجانب در سطح دکتری تخصصی رشته جغرافیای نظامی با کد 1102 آزمون کتبی قبول شده ام هنگامی که جهت تکمیل فرم صلاحیت عمومی دانشگاه وارد سایت گلستان شدم متاسفانه با فرمت اعلامی امکان ورود به سایت سامانه گلستان امکان پذیر نیست. شماره همراه من 09115577569 خواهشمندم اینجانب را راهنمایی فرمائید.- قادر مرادزاده

باسلام- با دانشکده مربوطه تماس بگیرید


کاربر مهمان
1401/03/04 19:26
0
0
سلام و عرض ادب زمان اعلام مصاحبه ها چه زمانی خواهد بود؟آیا با توجه به در پیش داشتن مصاحبه های استعداد درخشان کارشناسی ارشد ابتدا ارشد ها مصاحبه میشوند و بعد از آن ما؟ - مهدوی

باسلام- مصاحبه های استعداد درخشان هفته آینده انجام خواهد شد. با داوطلبان گرامی از طرف دانشکده مربوطه تماس گرفته خواهد شد


کاربر مهمان
1401/03/04 13:45
0
0
با سلام . اگر بجای نظر یک سوال دارم و ان اینکه تاریخ هفتم خرداد برای تاریخ انقضا درخواست مصاحبه کم است ایا امکان تمدید ان وجود دارد .لطفا با ایمیل جوابم را بدهید
کاربر مهمان
1401/03/03 23:45
0
0
سلام باتشکز لطفا بفرمایید بنده پیمانی هستم و رد نوبت دوم پذیرفته شده ام،می توانم درمصاحبه و...شرکت کنم.یا فقطپایور رسمی فقط ط ط؟ لطفا راهنمایی بفرمایید- سیدذبیح اله

باسلام- درصورت تایید دانشکده مربوطه حضور کارمندان پیمانی نیروهای مسلح در نوبت دوم بلامانع است


کاربر مهمان
1401/03/03 15:20
1
0
سلام وقت بخیر یه سوالی برام پیش اومده اگه جواب بدید ممنون میشم. اینکه من دکترا. در رشته مدیریت دولتی دانشگاه امام حسین ع در نوبت دوم قبول شدم. ولی در هیچ یک از ارگان های نیروهای مسلح و عمومی شاغل رسمی نیستم. فقط کارت بسیج فعال دارم. میتونم در مصاحبه شرکت کنم یا نه. چون شما در شرایط بالا گفتید که درنوبت دوم فقط کسایی میتونن در مصاحبه شرکت کنند که شاغل رسمی نیروهای مسلح باشند. با این شرایط بالا من در مصاحبه شرکت کنم یا نه. ممنون میشم جوابم را بدید تشکر.

باسلام- همانطور که در سایت تذکر داده شده، نوبت دوم فقط مخصوص کارمندان نیروهای مسلح می باشد


کاربر مهمان
1401/03/02 12:16
0
1
سلام علیکم، در لیست سازمان سنجش تاریخ مصاحبه را دهم خرداد زده. در اینصورت دهم برگزار نمیشه درسته؟

باسلام- تاریخ مصاحبه توسط دانشگاه اعلام می شود و از طرف دانشکده های مربوطه با داوطلبان تماس گرفته می شود


نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: