اخبار > سومین فراخوان طرح جوانه برنامه ملی گرنت فناوری برای پایان نامه ها و رساله های دانشگاه


دانشجوی تراز انقلاب اسلامی

نقش دانشجویان در دانشگاه تمدّن ساز

اخبار مربوط به دانشجویان دانشگاه

 


چاپ خبر Print

سومین فراخوان طرح جوانه برنامه ملی گرنت فناوری برای پایان نامه ها و رساله های دانشگاه


بازه‌ی زمانی برای ثبت‌نام از تاریخ 1401/03/01 تا 1401/04/15 برنامه‌ریزی گردیده است.

به اطلاع می‌رساند ثبت نام دوره‌ی سوم"طرح جوانه گرنت فناوری" از اول خردادماه آغاز شده است. مخاطبین اصلی طرح جوانه اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشی از جمله اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام هستند که استاد راهنمای پایان‌نامه کارشناسی ارشد یا رساله دکتری می‌باشند. کلیه دانشجویان دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام نیز میتوانند از طریق استاد راهنمای خود در این طرح ثبت نام نمایند.
بازه‌ی زمانی برای ثبت‌نام  از تاریخ 1401/03/01 تا 1401/04/15 برنامه‌ریزی گردیده است.

لازم به ذکر است برنامه گرنت فناوری، با هدف ارتقاء فعالیت‌های توسعه و تجاری‌سازی فناوری در دانشگاه‌ها و موسسات پژوهشی و حرکت به سوی شکل‌گیری دانشگاه‌های نسل سوم، پاسخگو، کارآفرین، جامعه‌محور، مولد، ثروت‌ساز و ارزش‌آفرین برنامه‌ریزی شده است. در واقع این برنامه سازوکار اجرایی و مالی است که بخشی از منابع مالی فعال در عرصه توسعه فناوری و نوآوری را در یک چرخه کاری هدفمند، به حوزه فناوری و نوآوری این موسسات هدایت می‌کند.
اجرای این برنامه به منظور تحقق هدف فوق، با راهبری و هدایت معاونت پژوهش و فناوری وزارت عتف به عنوان نهاد مجری ملی و با پشتیبانی نهادهای ملی حامی، مانند سازمان برنامه و بودجه، معاونت علمی و فناوری، صندوق نوآوری و شکوفایی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت و دیگر حامیان ملی، برنامه‌ریزی شده است. در این برنامه پارک‌های علم و فناوری علاوه بر مسئولیت اجرای برنامه در سطح محلی، مسئولیت تأمین بخشی از منابع مالی-حمایتی برنامه را بعهده دارند. دبیرخانه ملی این طرح زیر نظر دفتر برنامه‌ریزی امور فناوری فعالیت می‌کند و مسئولیت هماهنگی اجرای برنامه گرنت فناوری را در سطح ملی بعهده دارد.
این برنامه در سه بخش حمایت از پایان‌نامه‌ها و رساله‌های فناورانه و نوآورانه، حمایت از تحقیقات فناورانه و نوآورانه آزمایشگاه‌های تحقیقاتی اعضای هیات علمی و محققین در دانشگاه‌ها و موسسات پژوهشی و حمایت از شرکتی‌های نوپا فناور و نوآور زایشی این موسسات، و از طریق فراخوان سراسری انجام می‌گیرد.
علاقه‌مندان می‌توانند به‌منظور ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس  https://irost.org/grants/node/428 مراجعه نمایید.

سومین فراخوان طرح جوانه برنامه ملی گرنت فناوری برای پایان نامه ها و رساله های دانشگاه


چهارشنبه ٧ خرداد ١٤٠١ - ٠٨:٤٧ / شماره خبر: ٢٩٦٤ / تعداد نمایش خبر: 844
چهارشنبه ٧ خرداد ١٤٠١ - ٠٨:٤٧ / Code: ٢٩٦٤ / Number: 844
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: